Schwarzkopf Professional IGORA Vibrance

aktivační emulze

Schwarzkopf Professional IGORA Vibrance aktivační emulze
Schwarzkopf Professional IGORA Vibrance aktivační emulze
Schwarzkopf Professional IGORA Vibrance aktivační emulze
Kód: SCW0470 | Více než 20 ks skladem

Pouze k profesionálnímu použití

ks
Večerní doručení Brno
Již zítra pátek 22. 2. 2019
Osobní odběr
Již zítra pátek 22. 2. 2019
Schwarzkopf Professional IGORA Vibrance
(1,9% 6 Vol) 1000 ml | 161

Popis kosmetiky Schwarzkopf Professional IGORA Vibrance

Popis:
Aktivační roztok je určen pro míchání s barvami řady Schwarzkopf Professional Igora Vibrance. Řada Schwarzkopf Professional Igora přináší optimální barevné výsledky, vylepšenou péči a až o 70 % více neodolatelného lesku. 1.9% roztok je určen pro barvení do tmavších odstínů nebo vysoce intenzivní barvení tón v tónu nebo tónování již zesvětlených vlasů. Krémové složení barev Igora Vibrance neobsahuje amoniak.

Účinky:

  • lesklé vlasy
  • přirozené barevné tóny
  • optimální barevné výsledky
  • šetrné barvení vlasů
  • vydrží až 25 umytí


Složení:

  • Peroxid – látka aktivující barvu

Typ vlasů:
Určeno pro ty, kteří chtějí mít přirozené barevné odlesky bez výrazných barevných změn.

Jak aplikovat:
Aktivační roztok používejte vždy pouze s barvami z řady Schwarzkopf IGORA Vibrance. Barvu namíchejte v poměru 1:2, 30 ml barvicího krému a 60 ml aktivačního roztoku. Výslednou směs aplikujte na suché nemyté vlasy. Vždy používejte vhodné rukavice. Rovnoměrně naneste na vlasy od kořínků po konečky. Nechte působit 10-20 min. Dobu působení můžete zkrátit na 5-10 min v případě aktivování barvy teplem. Následně vlasy precizně umyjte šampónem a opláchněte vlažnou vodou, dokud nebude voda čirá. Pro maximální efekt použijte šampón i následnou péči z řady Schwarzkopf Professional BC Bonacure Color Freeze.

O značce Schwarzkopf Professional

Dopřejte svým vlasům skutečně profesionální péči s přípravky Schwarzkopf Professional! Z široké nabídky produktů si můžete zvolit přesně takovou řadu, která se hodí pro váš typ vlasů.

Značka Schwarzkopf Professional existuje na trhu již více než 100 let a za tu dobu dokonale pochopila, jak se starat o vlasy tak, aby byly za všech okolností zdravé a krásné. Tato úspěšná firma původně vznikla v malé berlínské drogerii, kterou provozoval chemik Hans Schwarzkopf. Vlasové přípravky se staly velmi brzy oblíbené u zákazníků a díky svým inovativním technologiím způsobily doslova revoluci na trhu v oblasti vlasové péče.

V současné době vlastní značka Schwarzkopf Professional obrovské množství patentů a udává tempo na světovém trhu. Vlasovou kosmetiku Schwarzkopf Professional můžete najít v salonech a obchodech na všech kontinentech. Pokud tedy opravdu toužíte po profesionálním vzhledu svých vlasů, vsaďte na vlasovou kosmetiku Schwarzkopf Professional a uvidíte, že nebudete litovat.