Schwarzkopf Professional IGORA Royal

aktivační emulze

1×
Schwarzkopf Professional IGORA Royal aktivační emulze
Schwarzkopf Professional IGORA Royal aktivační emulze
Schwarzkopf Professional IGORA Royal aktivační emulze
Kód: SCW0632 | Více než 20 ks skladem

Pouze k profesionálnímu použití

ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Schwarzkopf Professional IGORA Royal
12% 40 Vol. 1000 ml | 167

Popis kosmetiky Schwarzkopf Professional IGORA Royal

Popis:
Aktivační emulze Schwarzkopf Professional Igora je určena pro míchání s barvícími krémy Schwarzkopf Professional IGORA Royal, IGORA Intense+ a IGORA Absolutes. Barva dodá vašim vlasům nádherný lesk. Vlasy vypadají s novou barvou Schwarzkopf Professional IGORA mnohem zdravější a vitálnější.

Účinky:

  • 100% krytí šedin
  • intenzivní, živé barvy
  • zářivé odlesky
  • vyhlazuje i porézní vlasy

Varianty oxidantu:

  • 3% / 10 Vol. = barvení na tmavší odstín / barvení 100% bílých vlasů / barvení předem zesvětlených vlasů / pastelové barvení / neutralizace středních délek a konečků
  • 6% / 20 Vol. = zesvětlení o 1–2 tóny / barvení tón v tónu / barvení bílých vlasů
  • 9% / 30 Vol. = zesvětlení o 2–3 tóny / barvení s odstíny 00
  • 12% / 40 Vol. = zesvětlení o 3–5 tónů / barvení s Igora Fashion Lights

Jak aplikovat:
Smíchejte vyvíječ a barvu Igora Royal Colorist’s Color Creme nebo Igora Royal Colorists’s Color & Care Developer v poměru 1:1. Výslednou směs aplikujte na suché nemyté vlasy. Vždy používejte vhodné rukavice. Vlasovou konturu chraňte pomoci IGORA Skin Protection Creme.

  • První barvení: Aplikujte po celé délce vlasů až ke konečkům. Po 10–15 minutách aplikujte na odrosty.
  • Barvení odrostlých vlasů: Nejdříve aplikujte na oblast vlasových odrostů. Po 15–30 minutách aplikujte i do středních délek a konečků.

Následně vlasy precizně umyjte šampónem a opláchněte vlažnou vodou, dokud nebude voda čirá. Pro maximální efekt použijte šampón i následnou péči z řady Schwarzkopf Professional BC Bonacure Color Freeze.

O značce Schwarzkopf Professional

Dopřejte svým vlasům skutečně profesionální péči s přípravky Schwarzkopf Professional! Z široké nabídky produktů si můžete zvolit přesně takovou řadu, která se hodí pro váš typ vlasů.

Značka Schwarzkopf Professional existuje na trhu již více než 100 let a za tu dobu dokonale pochopila, jak se starat o vlasy tak, aby byly za všech okolností zdravé a krásné. Tato úspěšná firma původně vznikla v malé berlínské drogerii, kterou provozoval chemik Hans Schwarzkopf. Vlasové přípravky se staly velmi brzy oblíbené u zákazníků a díky svým inovativním technologiím způsobily doslova revoluci na trhu v oblasti vlasové péče.

V současné době vlastní značka Schwarzkopf Professional obrovské množství patentů a udává tempo na světovém trhu. Vlasovou kosmetiku Schwarzkopf Professional můžete najít v salonech a obchodech na všech kontinentech. Pokud tedy opravdu toužíte po profesionálním vzhledu svých vlasů, vsaďte na vlasovou kosmetiku Schwarzkopf Professional a uvidíte, že nebudete litovat.