Popis produktu Schwarzkopf Professional IGORA Royal Absolutes
Vlastnosti

Barva na vlasy Schwarzkopf Professional Igora Royal Absolutes představuje řešení pro zralé vlasy. Je vhodná pro úplné překrytí šedivých či bílých vlasů a zároveň o ně díky obsahu vzácných olejů pečuje, do hloubky je vyživuje a navrací jim lesk, zdraví a přirozenou krásu.

Vlastnosti:

  • nabízí širokou škálu trendy odstínů
  • zanechává vlasy měkké, hebké a zářivě lesklé
  • jemné pigmenty vyplní vlas zevnitř a tím dosáhnou dlouhotrvajícího výsledku
  • barví vlasy rovnoměrně po celé délce
  • usnadňuje rozčesávání

Složení:

  • extrakt moringa oleifera – posiluje vlasy a obnovuje vnitřní strukturu
  • komplex color crystal – zajišťuje dokonalé krytí a lesk
  • technologie BIOTIN-S Anti-age – regeneruje vlasy a chrání vlasové vlákno

Jak aplikovat:
Barva se míchá s vyvíječem Igora Royal Colorist Creme a Igora Royal Colorist Color & Care. Pro 100% bílé vlasy použijte vyvíječ v koncentraci 9%, jinak postačí koncentrace 6%. Vyvíječ není součástí balení a musí se dokoupit zvlášť.

Vlastnosti

Použití
Profesionální barvy na vlasy

O značce Schwarzkopf Professional

Dopřejte svým vlasům skutečně profesionální péči s přípravky Schwarzkopf Professional! Z široké nabídky produktů si můžete zvolit přesně takovou řadu, která se hodí pro váš typ vlasů.

Značka Schwarzkopf Professional existuje na trhu již více než 100 let a za tu dobu dokonale pochopila, jak se starat o vlasy tak, aby byly za všech okolností zdravé a krásné. Tato úspěšná firma původně vznikla v malé berlínské drogerii, kterou provozoval chemik Hans Schwarzkopf. Vlasové přípravky se staly velmi brzy oblíbené u zákazníků a díky svým inovativním technologiím způsobily doslova revoluci na trhu v oblasti vlasové péče.

V současné době vlastní značka Schwarzkopf Professional obrovské množství patentů a udává tempo na světovém trhu. Vlasovou kosmetiku Schwarzkopf Professional můžete najít v salonech a obchodech na všech kontinentech. Pokud tedy opravdu toužíte po profesionálním vzhledu svých vlasů, vsaďte na vlasovou kosmetiku Schwarzkopf Professional a uvidíte, že nebudete litovat.

Recenze Schwarzkopf Professional IGORA Royal Absolutes