Přípravky po opalování

Opálená kůže lichotí mužům i ženám, ale UV záření dává naší pokožce zabrat. Stárne rychleji, je vysušená, napnutá a ztrácí na pružnosti. Vsaďte na kvalitní přípravky po opalování, které pokožku hydratují a odbourají všechny nechtěné následky spojené s pobytem na sluníčku. Poznejte výhody gelů, mlék a krémů po opalování i vy!

 

7 důvodů, proč používat přípravky po opalování:

  • Vaši pokožku hydratují, takže nebude vysušená ani napnutá.
  • Zabraňují rychlejšímu stárnutí kůže a tvorbě nových vrásek.
  • Urychlují regeneraci pokožky a navrací jí zdravý vzhled.
  • Brání rychlému sloupání svrchní vrstvy pokožky.
  • Gely po opalování mají chladivý efekt a zklidní spálenou pokožku.
  • Mléka a krémy po opalování s beta-karotenem zintenzivňují a prodlužují efekt opálení.
  • Hodí se na použití po opalování na slunci i v soláriu.

Typy přípravků po opalování:

Krémy po opalování jsou nejhutnější, a tak se vstřebávají nejdéle. Proto jsou vhodné hlavně na obličej a odhalené části těla. Pokud naopak spěcháte, dejte přednost sprejům po opalování na olejové bázi, které se rychle nanáší a jsou vhodné pro aplikaci na tělo.

Snadno se roztírají a vstřebávají také mléka po opalování, a proto jsou vhodné pro ošetření pokožky celého těla. Konzistencí jsou jim velmi podobné gely po opalování, které často obsahují chladivou složku. Oceníte je ve chvíli, kdy jste se na sluníčku lehce spálili.

Pokud vaše pokožka zčervenala, pálí nebo na dotek bolí, sáhněte po panthenolu po opalování. Je to nejlepší první pomoc na spálenou kůži. Roztírání panthenolu po spálené pokožce nebolí, během chvíle se vstřebá a pokožku příjemně zchladí.

A jestli hledáte přípravek po opalování, kterým vyřešíte více věcí současně, zkuste sprchový gel po opalování. Dopřejete si příjemnou sprchu a současně ošetříte pokožku po opalování.

Nejen přípravky po opalování udrží vaši kůži déle snědou. Přečtěte si článek Jak si udržet opálení.

celý text skrýt text

Nejprodávanější