Odlakovač na nehty

Nejprodávanější

Jak vybrat kvalitní odlakovač na nehty

Používejte kvalitní odlakovač na nehty, který neoslabuje nehty a zároveň odstraňuje veškeré zbytky laku na nehty. Vyberte si takový, který obsahuje pečující látky, a těšte se z dlouhých a vyživených nehtů. Na notino.cz najdete širokou nabídku, ze které si vyberete ten nejlepší odlakovač na nehty.

Odlakovač s acetonem nebo bez?

Odlakovač s acetonem může nehty vysušovat, a tak způsobovat jejich lámání a třepení. Zároveň je ale mnohem účinnější než odlakovač bez acetonu, když odstraňujete zbytky laku se třpytkami nebo jinými hrubšími částečkami. Snažte se proto acetonový odlakovač nepoužívat příliš často a raději sáhněte po odlakovači bez acetonu.

Tip: Na extra odolné gelové laky použijte speciální odlakovač na gelové nehty nebo čistý aceton na gelové nehty.

Vlastnosti odlakovače na nehty

Kromě toho, že vás odlakovač zbaví zbytku laku na nehty, dokáže nehty i vyživit. Vyberte si takový, který obsahuje například:

Pokud navíc sáhnete po odlakovači s vůní, můžete se těšit na příjemné aroma během odlakování, které nepřipomíná nepříjemný oder odlakovače.

Po odlakování klasického ani gelového laku nezapomínejte na další péči o nehty, ke které patří hydratační krémy a olejíčky, výživa na nehtová lůžka a také pravidelné zastřihování a úprava samotných nehtů.

celý text skrýt text