Eveline Cosmetics Professionalodlakovač na nehty bez acetonu

8×
Eveline Cosmetics Professional odlakovač na nehty bez acetonu
Eveline Cosmetics Professional odlakovač na nehty bez acetonu
190 ml
105

Kód: EVE2380 | Více než 5 ks skladem
1
Zásilkovna
Již zítra pondělí 30. 3. 2020

Popis produktu Eveline Cosmetics Professional
Vlastnosti

Popis:
Profesionální odlakovač bez acetonu velmi účinně a šetrně odstraňuje každý typ laku na nehty z přírodních i umělých nehtů. Důkladně čistí a odmašťuje nehty a připravuje je na další aplikaci laku. Speciálně vyvinuté složení obohacené vitaminy A, E, F s výtažky z arganového oleje hydratuje a zjemňuje kůžičku. Současně posiluje nehty a pečuje o jejich správný růst.

Účinky:

  • posiluje nehty
  • vyživuje kůžičku
  • důkladně čistí a odmašťuje nehty

Složení:

  • vitamin A, E, F
  • arganový olej

Jak aplikovat:
Přiměřené množství odlakovače naneste na vatový tampon a jemnými krouživými pohyby odstraňte lak z nehtů.

Vlastnosti

Aktivní látky
arganový olej

O značce Eveline Cosmetics

Značka Eveline Cosmetics byla založena v roce 1983 a dnes patří mezi největší výrobce kosmetiky v Polsku. Během svého působení na trhu se rozšířila do více než 70 zemí celého světa.

Eveline Cosmetics nabízí širokou paletu produktů dekorativní kosmetiky a výrobků pro péči o tvář i celé tělo. K filosofii značky patří rychlé reagování na nové trendy a myšlenka, že zvolit si správnou kosmetiku je nesmírně důležité.

Kosmetika Eveline se snaží co nejvíce zohlednit potřeby a požadavky svých zákazníků. Důraz klade na to, aby si v její nabídce vybral to nejlepší opravdu každý. Eveline Cosmetics znamená inovativnost, kvalitu, profesionalitu a garanci účinnosti v kombinaci s vstřícným přístupem k zákazníkům. Produkty jsou vysoce kvalitní a zároveň cenově příznivé.

Recenze Eveline Cosmetics Professional