Regina Nails odlakovač na nehty bez acetonu

1×
Regina Nails odlakovač na nehty bez acetonu
Regina Nails odlakovač na nehty bez acetonu
100 ml
49

Kód: RGN3855 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Regina Nails

Popis:
Odlakovač na nehty bez acetonu Regina Nails šetrně a rychle odstraní lak z povrchu nehtů. Odlakovač neobsahuje aceton a je tak vhodný i pro odlakování umělých nehtu. Odlakovač Regina Nails je šetrným přípravkem, který vám zpříjemní odlakování nehtů.

Účinky:

  • šetrně nehty odlakuje
  • vhodný i pro umělé nehty

Jak aplikovat:
Naneste přiměřené množství přípravku na vatový tampon a jemně nehet masírujte, dokud neodstraníte veškerý lak z nehtů.

O značce Regina

Značka Regina patří do portfolia české společnosti Detecha. Vznikla v roce 1954 a specializuje se na výrobu a prodej dekorativní kosmetiky. Její filosofie je jednoduchá – nabízet prvotřídní a současně finančně dostupné produkty. Díky tomuto přístupu si získala velkou oblibu zákazníků.

Krémy, sprchové gely, jelení loje a další výrobky značky Regina obsahují osvědčené ingredience jako mandlový olej, měsíček lékařský, zelený čaj, sůl z Mrtvého moře či aloe. Snadno se aplikují a rychle působí. Samostatnou zmínku si zaslouží rovněž kvalitní přípravky pro líčení.

Kosmetika Regina je velmi účinná, bezpečná a šetrná vůči životnímu prostředí. Vyzkoušejte ji a přesvědčte se o jejích skvělých vlastnostech sami. Značka Regina jistě zaujme všechny, kteří touží po perfektním vzhledu a trpí různými dermatologickými problémy.

Recenze Regina Nails1