Gelové laky na nehty

Hoďte své nehty do parády. Gelové laky na nehty jsou oblíbené pro vysoký lesk, snadnou aplikaci a dlouhotrvající efekt. Najděte si na notino.cz svou oblíbenou barvu nebo experimentujte s novým odstíny.

S gel laky vytvoříte perfektní gelové nehty doma jako od profesionála – s UV nebo LED lampou na nehty i bez ní.

 

Jaké jsou typy gelových laků?

UV gely na nehty, které se vytvrzují v UV lampě, dobře přilnou k přírodnímu i umělému nehtu. Gelové nehty mají vyšší odolnost proti poškrábání a vydrží zhruba 3 týdny.

  • Jednofázové gel laky fungují jako 3v1. Nanesete je podle potřeby ve dvou až třech vrstvách (podklad, modelování, zakončení).
  • Třífázové gely na nehty naopak slouží jen k jednomu účelu: k vytvoření podkladové vrstvy, vymodelování nebo k zakončení.

Gel laky bez lampy fungují jako klasické laky na nehty. Mají ale trochu jiné složení, díky kterému vydrží až 14 dnů. Navíc schnou rychleji než běžné laky a jejich odlakování je jednodušší.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoliv variantu, výsledkem budou vždy oslňující gelové nehty. Nezapomeňte, že aplikaci gel laků předchází modeláž nehtů, aby výsledek působil jako od profesionála.

Vsaďte na ověřené sady na gelové nehty a kvalitní gely na nehty OPI, Sally Hansen, Le Mini Macaron a další. Tak který si vyberte vy?

Ráda byste vyzkoušela gel lak, ale nevíte, jak na to? Přečtěte si náš článek Jak na gelové nehty!

celý text skrýt text

Nejprodávanější