Dermacol Expressodlakovač na nehty bez acetonu

27×
Dermacol Express odlakovač na nehty bez acetonu
Dermacol Express odlakovač na nehty bez acetonu
120 ml
55

Kód: DER1811 | Skladem
1
Zásilkovna
pondělí 30. 3. 2020

Popis produktu Dermacol Express

Odlakovač na nehty bez acetonu Dermacol Express šetrně odstraní lak z povrchu nehtů a zanechá je čisté a připravené na další úpravu bez nadměrného vysušování.

Vlastnosti:

  • složení neobsahuje aceton a je šetrné
  • účinně odstraní lak a dekorace z nehtů
  • zabraňuje nadměrnému vysušování nehtů a jejich okolí

Jak aplikovat:
Naneste na vatový tampon, přiložte na nehet s lakem a chvíli nechte působit. Poté lak pomocí vatového tamponu setřete.

Napsali jsme o Dermacol Express
Články

O značce Dermacol

Česká kosmetika Dermacol již více než půl století pečuje o krásu žen. Zrodila se v pražských filmových studiích, kdy se odborníci na filmový make-up spojili s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Společně vytvořili krycí make-up Dermacol nejen pro filmová plátna, ale i pro běžné použití.

Dermacol Make-Up Cover vznikl jako jeden z prvních make-upů na světě vůbec a rychle se stal ohromným hitem, který se probojoval až do Hollywoodu. V 90. letech se Dermacol kosmetika oddělila od filmových studií a vznikla tak samostatná a stále ryze česká značka, které je symbolem krásy už pro celou řadu generací žen.

Produkty Dermacol jsou úspěšné i mimo hranice České republiky a značku dnes najdete ve více než 60 zemích světa. V posledních letech začínají přípravky pečující kosmetiky objevovat i muži, pro které společnost uvedla první kompletní pánskou řadu Dermacol.

Recenze Dermacol Express