Přejít na hlavní obsah

Mario Badescu

Mario Badescu

Jednoduchá, šetrná a účinná – přesně taková je americká značka pleťové péče s evropskými kořeny Mario Badescu. Nabízí široký výběr účinných produktů obohacených o rostlinné výtažky, které jsou šetrné k pleti, ale nemilosrdné k akné, vráskám a jiným nedokonalostem.

Kosmetická značka Mario Badescu vznikla v roce 1967 v New Yorku, když její zakladatel začal ve svém dvoupokojovém bytě na Manhattanu provozovat salon nabízející kosmetické ošetření v evropském stylu. Tehdy nikdo netušil, že se zrodil světoznámý kosmetický salon, který bude nabízet své služby i o 50 let později. V současné době je Mario Badescu značkou překračující hranice generací a pečující o celý životní cyklus pleti – od účinných řešení proti akné až po produkty na míru stárnoucí pleti. Hlavní vizí kosmetiky Mario Badescu je poskytnout všem účinnou péči evropské kvality, kterou si mohou dopřát v pohodlí domova.

Vyzkoušejte kultovní produkt lokální péče proti akné Mario Badescu Drying Lotion, který cíleně působí na povrchové nedokonalosti pleti a během jedné noci zbaví vaši pleť pupínků nebo Mario Badescu Silver Powder, který účinně čistí a odličuje T-zónu. Za zmínku stojí také legendární Mario Badescu Facial Spray s obsahem levandulového oleje, zklidňujícího aloe a jemného heřmánku, který zanechá pleť krásně osvěženou, rozzářenou a hydratovanou. Mezi legendární produkty patří i Mario Badescu Aloe Vera Toner nebo Mario Badescu Vitamin C Serum.

celý text skrýt text