Skip to main content

Párové vibrátory

Máte vybráno
  • Pro páry
Filtr
Cenové rozpětí

Materiál
Hodnocení
  •   4
  •   1
  •   1
  •   1
Nejprodávanější

Objevte vzrušující vibrátory pro páry

Zažijte maximální rozkoš ve dvou a okořeňte společné intimní chvilky designovými vibrátory, které stimulují oba partnery najednou! Párové vibrátory jsou erotické vibrační pomůcky obvykle ve tvaru písmene U či L, které stimulují klitoris, ženský bod G a penis zároveň. Vyžeňte z ložnice nudu a vyberte si ten nejlepší párový vibrátor na notino.cz!

Jak fungují párové vibrátory ve tvaru U?

Vibrátory pro páry ve tvaru U stimulují při milování hned několik erotogenních zón zároveň u obou partnerů. Širší konec vibrátoru je určen ke stimulaci klitorisu, užší ohebný a přizpůsobivý konec se zavede do vagíny, kde současně stimuluje ženin G bod i mužův penis, a navíc se postará o úžasnou těsnost vagíny při milování. Příjemné vibrace se při přírazech přenáší na oba partnery a promění klasický sex v jiskřivou extázi rozkoší.

Některé párové vibrátory lze navíc ovládat pomocí dálkového ovládání či aplikací v chytrém telefonu, takže se fantazii při smyslných hrách meze nekladou. Po použití stačí vibrátor omýt dle návodu nebo ošetřit péčí na erotické pomůcky.

Náš tip: Zpestřete si vzrušující chvíle ve dvou i dalšími erotickými pomůckami pro páry. Zkuste klasický či anální vibrátor, masážní hlavice, vibrační kroužky pro dlouhou akci, zapojte do hry stimulátory klitorisu nebo BDSM pomůcky, které navodí dráždivou atmosféru při roleplay.

Užívejte si společné chvíle jako nikdy předtím! Vibrátor pro páry vynese oba partnery na vrchol blaha. Nezapomeňte ani na kvalitní lubrikační gely ne vodní bázi, které se postarají o hladký průběh během akce!