Enzymatický peeling

Vyzkoušejte nový způsob čištění pleti! Sáhněte po enzymatickém peelingu, který vás šetrně, a přitom účinně zbaví nečistot a odumřelých buněk pokožky.

 

Pokud vás po používání klasickém peelingu s mikroperličkami svědí pokožka, enzymatický peeling Ziaja, Ryor, Alcina, nebo Collistar je skvělým řešením!

Jak enzymy v peelingu působí?

Přírodní enzymy z ovocných kyselin odstraňují zrohovatělou kůži, otevírají póry a vyhlazují pokožku. Navíc hydratují a působí protizánětlivě. Ze začátku můžete cítit jemné mravenčení nebo pálení, vždy ale v únosné míře. Při tomto procesu exfoliace se obnovuje pokožka a sjednocuje tón pleti.

Nanášení enzymatického peelingu

Při aplikaci peelingu postupujte vždy podle přiloženého návodu. Peeling naneste na odlíčenou pleť (vyhněte se nejbližšímu okolí očí) a nechte jej působit pár minut. Jakmile uplyne doba působení, smyjte peeling vlažnou vodou. Nakonec použijte pleťový krém, abyste pleť dobře hydratovali.

Enzymatický peeling je vhodný pro všechny typy pleti a pro všechny věkové kategorie. Každá pokožka je ale trochu jiná a výjimečně se může objevit alergická reakce. Proto buďte při první aplikaci opatrní a nechte peeling působit kratší dobu. Pokud vaše pleť na peeling reaguje dobře, můžete jej využívat pravidelně.

celý text skrýt text

Filtr
Cenové rozpětí

Pro koho?
Dárky a akce
Hodnocení
  •   11
  •   9
  •   2
  •   2
Nejprodávanější