Přejít na hlavní obsah

SVR

O značce SVR

Francouzská kosmetika z dermatologické laboratoře SVR má už po desítky let jasné poslání: vytvářet špičkové kvalitní produkty, které šetrně pečují i o tu nejcitlivější pleť.

 

Historie značky SVR se začala psát již roku 1962, kdy si lékárníci Simone a Robert Véretovi založili dermatologickou laboratoř. V průběhu let převzali značku syn a později vnuk Véretových, kteří proměnili tuto malou rodinnou firmu ve skutečnou hvězdu dermokosmetiky.

Veškeré produkty péče o pleť byly dermatologicky testovány na citlivé pleti za dohledu expertů z oboru. Kosmetika SVR si díky uvedení desítek jedinečných produktů získala důvěru dermatologů i spokojených zákazníků ve více než 45 zemích světa. Přestože značka SVR neustále roste, stále zůstává nekompromisně věrná svým hodnotám – etickému přístupu, spolehlivosti a prvotřídní kvalitě.

V portfoliu SVR najdete péči o tělo i pleť – od populárního séra SVR Densitium přes čisticí gely a odličovače až po účinný hydratační SVR Crème. Vyzkoušejte francouzskou kvalitu na vlastní kůži i vy!

celý text skrýt text