Přejít na hlavní obsah

Oscar de la Renta

Oscar de la Renta

Smysl pro detail, barevný, ženský design a prvotřídní kvalita. Tak se vyznačuje móda i parfémy věhlasného návrháře Oscara de la Renty, jehož nadčasová tvorba byla vždy zaměřena na to, aby se každá žena cítila co nejlépe.

Oscar de la Renta se narodil v Dominikánské republice. V 18 letech odjel do Madridu, kde studoval malířství, ale brzy ho začala více lákat móda. Začal navrhovat oděvy pro známé španělské módní salony, v 60. letech se přestěhoval do New Yorku, a roku 1965 vytvořil svou vlastní značku. Jeho modely se těšily velké oblibě a oblékly je i mnohé první dámy USA. 

Stejně jedinečné, jako módní kousky této značky, jsou i Oscar de la Renta parfémy. Jak řekl sám zakladatel, „Nosit parfém je luxus. Je to rozmazlování se pomocí fantazie.“ Vyzkoušejte například dámské květinové vůně Oscar de la Renta Bella Rosa, Oscar de la Renta Bella Blanca, Oscar de la Renta Volupté či parfém Oscar de la Renta Oscar. Pánové si pro změnu přijdou na své s aromatickou toaletní vodou Oscar de la Renta Gentleman či s koženou vůní Oscar de la Renta Pour Lui.

celý text skrýt text