Přejít na hlavní obsah

MUA Makeup Academy

O značce MUA Makeup Academy

Profesionálně vypadající líčení i pro ty, kdo se snaží omezit nebo vůbec nevyužívat složky živočišného původu. Britská značka MUA Makeup Academy přináší 100% veganskou dekorativní kosmetiku, která umožňuje dosáhnout vzhledu podle posledních trendů v líčení a přitom je cenově dostupná pro každého.

 

MUA Makeup Academy kosmetika pochází z Londýna, anglické metropole známé pro svou multikulturnost a etnickou rozmanitost. I proto se značka MUA při výrobě své kosmetiky snaží být co nejvíce inkluzivní. To znamená širokou škálu odstínů a typů produktů, ze kterých si opravdu všichni můžou vybrat to, co sedí jejich podtónu pleti a zdůrazní jejich přirozenou krásu. Inspiraci čerpá tým MUA z myšlenky, že make-up spojuje všechny lidi. A tak chce naplnit potřeby každého milovníka líčení, ať už je z jakéhokoli prostředí kulturního, sociálního či etnického.

Vyzkoušejte i vy produkty dekorativní kosmetiky, která vám umožní vytvořit dokonalý look pro jakoukoli příležitost a objevit v sobě skrytého umělce či vizážistu. Mezi nejoblíbenější MUA kosmetické produkty patří například paletka MUA Makeup Academy Palette. Můžete si vybrat z různých velikostí – některé obsahují 6 krásně pigmentovaných očních stínů, jiné 15 či 20. Nenechte si ujít ani precizní tužku na obočí s kartáčkem MUA Brow Define nebo mnoho odstínů tekutého krycího korektoru MUA Pro/Base.

celý text skrýt text