L'Oréal Professionnel Serie Expert

Vaše oblíbená Serie Expert v novém obalu! 

Vyvinuto profesionály pro všechny, kteří milují profesionální péči o vlasy. Zkušení vědci, ruku v ruce s nejlepšími kadeřníky na světě, vyvinuli péči o vlasy Serie Expert.

Nyní ještě profesionálnější, modernější a udržitelnější.

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair

Jsou vaše vlasy poškozené a suché, a lámete si hlavu nad tím, jak jim dodat vše, co jim schází?
Řada Serie Expert Absolut Repair pro okamžitou obnovu povrchu a regeneraci vlasů obsahuje výtažky z obilného proteinu a zlaté quinoy. Poškozený povrch vlasů je okamžitě transformován, vlasy jsou hebké, lesklé a lehké na dotek.

Vlasy si během života můžete poškodit, ať už chemicky nebo mechanicky. V každém případě potřebují hloubkovou péči, která se skládá z několika kroků: 
> Výběr regeneračního šamponu, který obnoví povrch vlasů a zbaví je nečistot bez zatížení a s pocitem lehkosti. 
> Správná volba hloubkově pečujících produktů pro odolnější, hebčí a lesklejší vlasy. 

TIP:
O poškozené vlasy je dobré pečovat také správnými bezoplachovými produkty, například oleji. Dodávají vlasům lesk, vyživují je a usnadňují rozčesávání.

 
 
 

celý text skrýt text

L'Oréal Professionnel Serie Expert Pro Longer

Chcete zachovat délku svých vlasů, ale přitom máte oslabené a prořídlé konečky?
Pak je Serie Expert Pro Longer to pravé pro vás. 

Jak pečovat o vlasy ztenčené a zcitlivělé v délkách?
> Šampon obnovující délky Pro Longer je první volbou, pokud cítíte, že konečky vašich vlasů jsou oslabené, ale stříhat vlasy nechcete.
> Maska je vhodná pro výrazně zcitlivělé vlasy. Dodává sílu, plnost a pevnější vzhled.
> Péče pro obnovu délek pomáhá okamžitě obnovit vlasové vlákno a vlasy jsou tak silnější a lesklejší po celé své délce.

TIP: Pro okamžité vyplnění konečků vyzkoušejte profesionální koncentrovanou péči Pro Longer na doma, která se zaměřuje na nejvíc zcitlivělé oblasti vlasového vlákna.

 

celý text skrýt text

L'Oréal Professionnel Serie Expert Metal Detox

Chcete aby výsledný efekt vaši nové barvy a balayage vydržel co nejdéle perfektní jako v den návštěvy salonu?
Vyzkoušejte 2fázový domácí protokol profesionální řady Serie Expert Metal Detox, který zajistí stabilní pročišťování a ochranu vlasů proti ukládání kovových částic po jakékoli službě barvení, balayage nebo zesvětlování. Zachovává tak zářivou a intenzivně lesklou barvu. Metal Detox zárověň zajišťuje ochranu barvy proti UV záření, dokonce i u nejchoulostivějších barev a odlesků.

Jak funguje protokol Metal Detox?
> Krémový šampon Metal Detox šetrně pročišťuje vlasy a odstraňuje naakumulované kovové částice.
> Maska Metal Detox chrání vlasové vlákno proti ukládání kovových částic. Vlasy jsou okamžitě znatelně hladší, hebčí a více vyživené. 

celý text skrýt text

L'Oréal Professionnel Serie Expert Blondifier

Hledáte tu správnou péči pro své blond vlasy?
Produkty Serie Expert Blondifier se postarají o zářivost barvy i lesk vašich blond vlasů. 
Pro péči na míru svých blond vlasů je důležité vědět, jakého finálního vzhledu chcete dosáhnout. Po konzultaci s kadeřníkem zvolíte barvu, balayage nebo zesvětlení, dohodnete se, zda chcete mít vlasy spíš v teplých nebo studených odlescích. Tomu by pak měla odpovídat péče o vlasy doma. 

Vhodná péče pro blond a zesvětlené vlasy:
> Pokud chcete pečovat o studené odlesky své blond barvy, pak si vyberte šampon a péči s neutralizačními fialovými pigmenty pro odstranění nežádoucích žlutých odlesků. 
> Je-li vaším cílem obnovení povrchu a výživa vašich přirozených blond nebo zesvětlených vlasů, zvolte rozjasňující šampon a péči

celý text skrýt text

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color

Barvené vlasy potřebují profesionální péči, aby si zachovaly svůj lesk, zářivost a hloubku i v délkách, které mají největší sklon k vymývání. To může být způsobeno buď nedostatečnou péčí nebo i porézností samotných vlasů. 

 

Vhodná péče pro barvené vlasy: 
> Prodlužte krásu a zářivost své barvy výběrem správného šamponu, který chrání barvu před vyblednutím a vlasy před poškozením. 
> Nezapomeňte také na to, že čím, jsou vlasy delší, tím citlivější jsou, a proto je vhodné o ně pečovat výběrem správných produktů. Dodáte tak vlasům hebkost, lesk a jsou chráněné od kořínků po konečky. 

TIP:
Dokonalou péči o své barvené vlasy doplňte také o bezoplachové produkty, které zvýrazní finální výsledek a pomáhají tak zachovat hloubku barvy jako ze salonu.  

 
 

celý text skrýt text

Máte vybráno
  • Serie Expert
Filtr
Doporučeno