L'Oréal Professionnel Metal Detox

Věděli jste, že kovy uvnitř vlasového vlákna mohou způsobit lámání a nespolehlivé barevné výsledky během barvení, balayage a zesvětlování?
Představujeme Metal Detox

 

Míra obsahu kovů ve vlasech se liší v závislosti na kvalitě vody, místě, kde žijeme, a na poréznosti vlasů. Vlasové vlákno je po technických službách poréznější a má tendenci k většímu absorbování kovů. Ať už jde o vodu ve sprše, nebo u mycího boxu v salonu u vašeho kadeřníka, dokonce i ta nejčistší voda může být plná kovových částic. Důvodem je eroze, kterou voda působí na vodovodní potrubí. S každým dalším mytím se tyto kovové částice hromadí uvnitř vlasového vlákna.

Čím větší je poréznost vlasového vlákna, tím větší bude i koncentrace kovů, protože vlasové vlákno se chová jako houba. Tato vysoká hladina kovů nepředstavuje zdravotní riziko. Nicméně během barvení, balayage a zesvětlování může dojít při kontaktu oxidantu s kovem, a obzvlášť mědí, k lámání vlasů a nespolehlivému barevnému výsledku.

Zjistili jsme, která molekula se dokáže cíleně zaměřit na kov. Je to Glicoamine. Molekula dostatečně malá, aby pronikla dovnitř vlasového vlákna a neutralizovala kovy. Jedná se o skutečný průlom pro profesionální služby barvení, balayage a zesvětlování s garantovaným výsledkem.

Díky tomu budou vaše vlasy lesklejší, vaše barva zářivější, a vy spokojenější pokaždé, když půjdete od kadeřníka.

Máte vybráno
  • L’Oréal Professionnel
  • Serie Expert
  • Metal DX