Sada na nehty

Nejprodávanější

Sety na nehty: Vše pro krásnou manikúru v jednom balení

Pochlubte se dokonalou manikúrou i pedikúrou. S profesionální sadou na nehty ji zvládnete pohodlně i doma! V jednom balení najdete vše, co potřebujete pro lakování i modeláž nehtů nebo úpravu nehtové kůžičky. Stačí si vybrat!

Jaké sady na nehty u nás najdete?

Hledáte profesionální sadu na gelové nehty? Příslušenství na manikúru? Nebo toužíte jen po sbírce různobarevných laků na nehty? Podle toho vybírejte nehtovou sadu!

  • Sada na manikúru zpravidla obsahuje nůžky a kleštičky na zastřižení nehtů, pilník pro dokonalou úpravu jejich tvaru, pinzetu nebo odstraňovač nehtové kůžičky. Najdete u nás jak sety na manikúru pro ženy, tak stylové sady pro muže, které se hodí i jako dárek.
  • Sada laků na nehty vám nabídne barevnou paletu, ze které si vždy vyberete tu nejlepší barvu ke svému outfitu či momentální náladě. Anebo zkombinujte více laků a užijte si hravou manikúru plnou barev. A pokud si chcete nalakované nehty užít co nejdéle, sáhněte po sadě gel laků s dlouhou výdrží.
  • Kompletní sada na gelové nehty zpravidla obsahuje kromě gelových laků také UV nebo LED lampu na nehty, pilník, přípravek k odmaštění nehtů a další příslušenství potřebné pro modeláž gelových nehtů. Najdete u nás jak sady na gelové nehty pro začátečníky, tak pro ostřílené profesionály.

Náš tip: Dárková sada laků na nehty potěší každou kamarádku, sestru, přítelkyni nebo maminku, která má zálibu v dokonalé manikúře.

Ať už hledáte luxusní manikúrní set, sadu na modeláž nehtů nebo set laků na nehty, u nás najdete ty nejlepší od oblíbených značek NeoNail, Semilac Paris nebo Bohemia Crystal. Užijte si dokonalé nehty každý den!

celý text skrýt text