Rimmel 60 Seconds Super Shine

lak na nehty

Rimmel 60 Seconds Super Shine lak na nehty
Rimmel 60 Seconds Super Shine lak na nehty
Rimmel 60 Seconds Super Shine lak na nehty
odstín 405 Rose Libertine 8 ml
59

Kód: RIM1702 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra středa 23. 1. 2019
Osobní odběr
Již zítra středa 23. 1. 2019
Rimmel 60 Seconds Super Shine
odstín 405 Rose Libertine 8 ml | 59

Popis kosmetiky Rimmel 60 Seconds Super Shine

Popis:
Lak na nehty Rimmel 60 Seconds Super Shine perfektně doplní váš look! Lak Rimmel 60 Seconds Super Shine je k dispozici v jedinečných barevných odstínech, které na vašich nehtech zaschnou již 60 vteřin po aplikaci! Lak se velice pohodlně a snadno nanáší na nehty pomocí speciálně tvarovaného štětečku. Vyberte si některý z pestrých barevných odstínů laku Rimmel 60 Seconds Super Shine a buďte sexy!

Účinky:

  • zaschnutí do 60 vteřin
  • pohodlné nanášení
  • dlouhá výdrž

Jak aplikovat:
Lak nanášejte pomocí štětečku na odlakované odmaštěné nehty. Pro lepší efekt nanášejte dvě vrstvy.

O značce Rimmel

Značka Rimmel byla založena v roce 1834 Eugenem Rimmelem v Londýně jako malá rodinná firma zabývající se především prodejem parfémů. Postupem času společnost rozšiřovala své portfolio o ústní vody, voňavé pomády, mýdla či koupelové esence až nakonec zaměřila svou pozornost na škálu výrobků pro oči a později na ostatní produkty dekorativní kosmetiky. Revolučním výrobkem, se kterým Rimmel přišel byla řasenka. Od roku 1949 patří dekorativní kosmetika Rimmel pod společnost Coty Inc.

Značka Rimmel je známá svou vysoce kvalitní dekorativní kosmetikou, která je snadno použitelná a cenově dostupná. V širokém sortimentu značky Rimmel si spokojeně vybere každá žena, která chce vypadat skvěle a přitažlivě nebo touží experimentovat s líčením.