Krémy proti vráskám

Elixír mládí zatím neexistuje, to ale neznamená, že pleť bez vrásek je jen výsadou mladých. Začněte používat krém proti vráskám a užijte si mladistvý vzhled klidně i po padesátce!

 

Co obsahuje nejlepší krém na vrásky?

Správně zvolený protivráskový krém vaši pleť intenzivně hydratuje, vyživuje, a především krásně vyhlazuje. Jenže jak ho poznáte? Vždy pozorně zkoumejte složení. Účinný krém proti vráskám musí obsahovat složky, jako je kyselina hyaluronová, retinol, koenzym Q10, peptidy, ceramidy, vitamíny A, C a E nebo kolagen, které bojují proto předčasnému stárnutí pleti a udržují ji pružnou a hladkou.

Krémy na vrásky podle věku:

 • Krémy proti vráskám 25+ neboli krémy na první vrásky zařaďte do své rutiny co nejdříve. Základem je v tomto věku hydratace, nejlépe proto používejte hydratační krém proti vráskám s kyselinou hyaluronovou.
 • Krémy proti vráskám 40+ zpravidla obsahují kolagen a retinol, které najdete v anti-aging kosmetice. Zatočí s vráskami kolem úst, očí i na čele a s povadlými konturami kolem obličeje.
 • Krémy proti vráskám 50+ jsou hutnější a plní liftingovou funkci. Působí proti hlubokým vráskám, ale i pimentovým skvrnám. Důležitá je SPF ochrana.

Noční a denní krémy proti vráskám

 • Denní krémy na vrásky s SPF pleť chrání proti škodlivému slunečnímu záření a negativním vlivům prostředí. Pleť hydratují a vyhlazují.
 • Noční krémy proti vráskám obsahují zvýšené množství účinných látek pro hloubkovou regeneraci pleti během spánku. Patří mezi ně účinné krémy na vrásky s retinolem, které je doporučené aplikovat pouze na noc.

Oční krém proti vráskám

Jemná kůže očního okolí potřebuje speciální péči, proto doporučujeme váš omlazující krém doplnit i speciálním krémem na vrásky kolem očí s vitamíny, proteiny či peptidy. Postará se nejen o vyhlazení očního okolí, ale často bojuje i proti tmavým kruhům a váčkům pod očima.

Čím podpořit účinky krému na vrásky?

Chcete z účinku vašeho omlazujícího krému vytěžit maximum? Použijte ještě před krémem pleťové sérum proti vráskám a jednou až dvakrát týdně dopřejte pleti masku. Oba přípravky mají velmi koncentrované složení a výrazně zvyšují efekt krému na vrásky. Vyhlazení vrásek podpoří i masážní váleček na obličej neboli face roller, který si skvěle poradí i s otoky pod očima nebo podbradkem.

Vyberte si z naší nabídky top krémů na vrásky. Nabízíme i krém proti vráskám pro muže, přírodní krém proti vráskám, kvalitní liftingové krémy, ale i krémy na vrásky s hadím jedem!

Nevíte, který krém vybrat? Inspirujte se v našem článku Nejlepší krémy proti vráskám!

Náš tip: Přečtěte si náš návod, jak se zbavit vrásek a užijte si hladší a krásnější pleť!

celý text skrýt text

Máte vybráno
 • Vrásky a zralá pleť
Filtr
Cenové rozpětí

Kdy používat
Značka
Zobrazit další
Pro koho?
Dárky a akce
Hodnocení
 •   290
 •   51
 •   12
 •   5
 •   3
Nejprodávanější