Přejít na hlavní obsah

Jeffree Star Cosmetics

Jeffree Star Cosmetics

Stejně neohrožená, originální a rebelská jako její zakladatel, to je americká značka dekorativní a pečující kosmetiky Jeffree Star Cosmetics. Nechte se inspirovat odvážnými barevnými kombinacemi, buďte kreativní, nenechte se svazovat konvencemi, riskujte, bavte se, a především, buďte hrdí na to, kdo jste.

 

Značku Jeffree Star Cosmetics založil v roce 2014 americký beauty influencer, vizážista a YouTube hvězda Jeffree Star. Nabízí široké portfolio produktů dekorativní kosmetiky, jako jsou pudry, rozjasňovače, paletky očních stínů nebo rtěnky v mnoha barevných a sytých odstínech a originálních obalech. Produkty se navíc pyšní veganským a cruelty-free složením.

Nebojte se vystoupit z davu a vyzkoušejte tisíce barevných kombinací, které nabízí produkty Jeffree Star Cosmetics. Za zmínku určitě stojí ikonická tekutá matná rtěnka Jeffree Star Cosmetics Velour Liquid Lipsticks, která vydrží v perfektním stavu dlouhé hodiny. Váš pohled pomůže zvýraznit paletka očních stínů Jeffree Star Cosmetics Orgy Artistry Palette nabízející perfektní nude odstíny nebo paletka očních stínů Jeffree Star Cosmetics Jawbreaker Palette, která naopak nabídne mnoho odvážných barevných kombinací.

Řasy až do nebes zajistí řasenka Jeffree Star Cosmetics F*ck Proof Mascara a prozářit váš celkový pohled pomůže rozjasňovač Jeffree Star Cosmetics Supreme Frost™. Nebojte se experimentovat a vytvořte si perfektní líčení s produkty Jeffree Star Cosmetics.

celý text skrýt text