530 514 014 po–pá 8–22 hod., so–ne 10–22 hod.

G.U.M HaliControl

ústní voda proti zápachu z úst

G.U.M HaliControl ústní voda proti zápachu z úst
G.U.M HaliControl ústní voda proti zápachu z úst
G.U.M HaliControl ústní voda proti zápachu z úst
300 ml
136

Kód: GUM0133 | Více než 20 ks skladem
ks
U Vás kurýrem PPL
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis kosmetiky G.U.M HaliControl

Popis:
G.U.M HaliControl ústní výplach bojuje s příčinami špatného dechu v celé dutině ústní trojím mechanismem účinku: CPC inaktivuje bakterie vytvářející zápach z úst, laktát zinečnatý neutralizuje těkavé sloučeniny síry (VSC) a jeho mentolovo-peprmintová příchuť Optafresh společně s chladivou složkou Optacool osvěží dech s dlouhotrvajícím účinkem. Ústní voda G.U.M HaliControl neobsahuje alkohol, který může dráždit dásně a způsobovat pocit pálení a štípání.

Složení:

  • CPC (0,07%) - inaktivuje bakterie vytvářející zápach z úst
  • laktát zinečnatý-  neutralizuje těkavé sloučeniny síry
  • esenciální oleje (eucalyptus, tea tree, peprmint) - osvěží dech s dlouhotrvajícím účinkem
  • laktát zinečnatý neutralizuje těkavé sloučeniny síry

Jak aplikovat:
Vyplachujte dvakrát denně po vyčištění zubů po dobu nejméně 30 sekund množstvím 10-15 ml.

O značce G.U.M

G.U.M je nejstarší značka, která na trh uvedla kompletní sestavu produktů péče o ústní dutinu. Vlastní ji americká společnost Sunstar, přední světová firma v oblasti ústní hygieny, která byla založena již v roce 1932. Ta se kromě zubní hygieny zabývá také péčí o tělo a klade si za cíl pomáhat lidem získat a udržet si zdraví a zlepšovat kvalitu jejich života.

Sunstar proto zkoumá možné vazby mezi onemocněním dásní a jinými vážnými onemocněními, jako jsou například kardiovaskulární choroby či diabetes, a vyvíjí špičkové klinicky prověřené produkty pro celkovou hygienu ústní dutiny.

Všechny produkty značky G.U.M vám nejen pomohou zajistit zdravou ústní dutinu a čisté, krásné zuby a svěží dech, ale prostřednictvím cílené péče proti ústním bakteriím brání jejich šíření do celého těla krevním řečištěm. Tím vás chrání před riziky vážných zdravotních problémů. Motto značky G.U.M zní: „Pečujte o svá ústa a budete se starat o své celkové zdraví.“  

Hodnocení G.U.M HaliControl

Přidat novou recenzi

jednoduchost aplikace
kosmetická kvalita
spokojenost s výsledkem
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení hodnocení produktu společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!