Přejít na hlavní obsah

Cremo

O značce Cremo

Úžasný výkon, prvotřídní složení a fantastické výsledky. Značka pečujících produktů pro muže, kteří chtějí dobře vypadat a také se dobře cítit. Pro muže, kteří očekávají od svých pečujících produktů více, a kteří vnímají péči o tělo i obličej jako způsob, kterým mohou vyjádřit svou osobnost či zvýšit své sebevědomí.

 

Musíme být nejlepší, abyste se vy mohli cítit co nejlépe, to je motto kalifornské značky Cremo. Cremo Company je kosmetická společnost, která vychází z tradic minulosti. Kombinuje každodenní autenticitu a vysoce účinné ingredience s luxusní péčí o pleť a tělo tak, aby poskytovala svým zákazníkům vždy perfektní zážitek.

Společnost Cremo byla založena v roce 2005 a její úspěch spočíval v jediném produktu – krému na holení. Zakladatel společnosti dostal za úkol vytvořit ten nejlepší krém na holení, perfektní produkt, který by nejen skvěle fungoval, ale byl by dostupný pro každého. A tak se zrodila značka Cremo. V současné době společnost Cremo nabízí produkty kompletní péče o pleť i tělo pro muže, a to se stejným důrazem na výkon, kvalitu a detail jako v minulosti.

Objevte tuto luxusní péči a vytvořte ze své každodenní pečující rutiny rituál, na který se budete těšit. Krém na holení Cremo Shave Cream vám pomůže zajistit perfektně hladký průběh vašeho holení, olej na vousy Cremo Beard Oil zase dopřeje vašim vousům potřebnou péči. Vaše tělo i mysl osvěží energizující sprchový gel Cremo Reserve Collection Palo Santo a o vaše vlasy se postará osvěžující šampon Cremo Citrus & Mint Leaf 2in1 Cooling Shampoo.

 

 

celý text skrýt text