Objevte 212 VIP MEN

Lahodná, dřevitá a pikantní, inspirovaná těmi nejexkluzivnějšími večírky – toaletní voda Carolina Herrera 212 VIP Men představuje neodolatelný koktejl, namíchaný z vychlazené vodky, máty a kaviárové limety. Vůně, která je rozpoznatelná i uprostřed tanečního parketu, stejně jako její nositel. Ženy po něm touží, muži ho obdivují a party ho potřebuje.

celý text skrýt text

O značce Carolina Herrera

„Cítím zodpovědnost k ženě dneška – zodpovědnost, aby se cítila sebejistě, moderně a mezi všemi ostatními krásně.“ Slova venezuelské módní návrhářky Caroliny Herrery se odráží v ideách značky, které v roce 1980 vdechla život a propůjčila své jméno.

Ovlivněna mezinárodní kulturou i módou vynikala Carolina Herrera výjimečným osobním stylem od samého začátku. S podporou Diany Vreeland, legendární módní editorky Vogue, debutovala se svou kolekcí v newyorském Metropolitan Club a dočkala se uznání kritiků. Brzy oblékala Jacqueline a Caroline Kennedy, Lauru Bush a později i Michelle Obamu.

Do světa vůní značka úspěšně pronikla v roce 1988 a představila první parfém Carolina Herrera. Později veřejnost ohromila zejména kolekce Carolina Herrera 212, která svým názvem odkazuje na milovaný Manhattan, nebo parfémovaná voda Carolina Herrera Good Girl. I ta, stejně jako další vůně a celá značka, představuje luxus, eleganci a nadčasovost.

celý text skrýt text

Řazeno od nejprodávanějších Podle ceny

12

12 Zobrazit další