Přejít na hlavní obsah
Carolina Herrera 212 Sexy parfémovaná voda pro ženy
Carolina Herrera 212 Sexy parfémovaná voda pro ženy
Carolina Herrera 212 Sexy parfémovaná voda pro ženy
Hlava
bergamot, pepř
Srdce
gardénie, geránium
Základ
cukrová vata, pižmo, santalové dřevo, vanilka
Druh vůněorientální, květinová

Byla by škoda, kdyby vaše aura smyslnosti a svůdnosti zůstala skrytá. Dovolte, aby dámská parfémovaná voda Carolina Herrera 212 Sexy svým sofistikovaným a mimořádně přitažlivým způsobem odhalila váš ženský sex-appeal. Nikdo jej nepřehlédne.

  • květinová orientální vůně se smyslnou svěžestí
  • vůně vás nejlépe doprovodí při večerních příležitostech
  • vytvořil ji parfumér Rosendo Mateu

Složení vůně
Úvodní dojem vytváří svěží a šťavnatá mandarinka okořeněná špetkou růžového pepře. Poté vás ani na okamžik nenechá na pochybách kombinace hluboké a sladké gardénie spolu s vůní bavlníku, že se jedná o mimořádně ženskou vůni. Sametové tóny santalového dřeva a hřejivé vanilky pak s vámi setrvají až do smyslného konce.

Příběh vůně
V něžně růžovém flakónu se ukrývá vůně Carolina Herrera 212 Sexy, která je ztělesněním kosmopolitního ducha ženy a nepopře v sobě trochu sladkosti, trochu tajemnosti a hlavně nepřehlédnutelnou svůdnost a smyslnost.

Tato vůně je také vyjádřením elegance a stylu, zatímco její jemnost a delikátnost se dají přirovnat snad jen k pocitu pohlazení smyslů, který zažíváme, když se nebe nad městem zbarví do odstínů červené a začne se schylovat k večeru.

Carolina Herrera212 Sexy parfémovaná voda pro ženy

33×
100 ml
3 408

5 ks skladem | 3 408,00 / 100 ml, vč. DPH | Kód: CHR0032
1
Nechte si na produkt laserem vyrýt vlastní text a vytvořte tak dárek od srdce. Dali jsme pro vás dohromady tipy na ta nejhezčí věnování.
Večerní doručení Brno
Již zítra pondělí 17. 6. 2024
Osobní odběr
Již zítra pondělí 17. 6. 2024