Přejít na hlavní obsah

Bielenda

Bielenda

Kosmetika inspirovaná přírodou. To je polská značka Bielenda, využívající prvotřídní přírodní suroviny. Její produkty zaujmou každého, kdo touží po krásné pleti, pokožce i vlasech a není mu lhostejné ani složení kosmetiky a životní prostředí.   

Bielenda kosmetika nese jméno své zakladatelky Barbary Bielendy, absolventky chemické fakulty Gdaňské univerzity, která značku založila v roce 1990. Produkty Bielenda procházejí před uvedením na trh přísným dermatologickým testováním a vyznačují se vysokou účinností. Díky jejich mimořádně šetrnému složení mohou kosmetiku používat i alergici. Bielenda je také první polskou značkou, která začala nabízet přípravky obsahující extrakt ze vzácného stromu Ginkgo biloba.   

V široké nabídce značky Bielenda najdete péči na pleť, tělo i vlasy – od pleťových krémů, odličovačů a sprchových gelů až po opalovací přípravky Bielenda Sun Care, šampony a peelingy. Velmi oblíbená je samoopalovací pěna Bielenda Magic Bronze a Bielenda Magic Water, kterou lze použít jako podklad pod make-up, rozjasňovač či k osvěžení tváře. Pokud vás trápí problematická pleť, neměla by vám uniknout řada Bielenda Dr Medica Acne.

celý text skrýt text