Matcha Tea BIOharmony

19×
Matcha Tea BIO harmony
Matcha Tea BIO harmony
30 x 2 g

Kód: MTT1800 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Matcha Tea BIO
Vlastnosti

Konzumace čaje Matcha podporuje rovnoměrné rozložení energie v těle, čímž až o 30 - 40% zrychluje metabolismus a zpomaluje stárnutí. Matcha Tea Vám umožní udržet koncentraci po dlouhou dobu a zároveň vede k uvolnění a relaxaci. V jeho složení najdete proteiny, kofein, vlákninu, vitamíny A-karoten, E, minerály jako jsou železo, vápník, draslík, zinek, katechiny, aminokyseliny.

Složení: 100% zelený čaj, který je rozemletý na jemný prášek (cca 5–10 mikronů), při jehož výrobě nedochází k fermentaci, nepřidávají se žádná barviva, přísady ani konzervační látky.

Obsah: 30 x 2g
Země původu: Japonsko

Vlastnosti

Dle účelu
Paměť a duševní zdraví, energie a vitalita

O značce Matcha Tea

Česká značka Matcha Tea se specializuje na prodej produktů obsahujících japonský čaj Matcha. Ten je znám především svými blahodárnými účinky na lidský organismus. Odborné studie ukazují, že jeho pravidelná konzumace usnadňuje hubnutí a pomáhá předcházet řadě různých nemocí včetně rakoviny.

Ve složení čaje Matcha naleznete značné množství vlákniny, vitaminů, minerálů a dalších důležitých látek. Samostatnou zmínku si zaslouží aminokyselina L-theanin, která zahání úzkost a zlepšuje náladu.

Značka Matcha Tea svým zákazníkům nabízí například čokolády, pudingy, ovesné kaše, tyčinky, či sušenky. Z její bohaté nabídky si tedy vybere opravdu každý.

Výrobky Matcha Tea nejenže prokazatelně zlepšují fyzickou i psychickou kondici, ale navíc jsou velmi chutné. Pokud se je rozhodnete zařadit do svého jídelníčku, určitě nebudete litovat. Značka Matcha Tea jistě zaujme všechny, kteří chtějí být fit, potrpí si na vysokou kvalitu a touží po vnitřním klidu a harmonii.

Recenze Matcha Tea BIO