Přejít na hlavní obsah

Matcha Tea

Matcha Tea

Přínos pro lidský organismus, sytě zelená barva a nezaměnitelná chuť – to jsou důvody, proč se čaj matcha, původně nápoj japonských císařů i samurajů, stal celosvětovým fenoménem v oblasti zdravé výživy. Česká značka Matcha Tea je lídrem dovozu tohoto čaje do střední a východní Evropy. Zaměřuje se na výrobu produktů, které obsahují prášek matcha, tedy rozemletou sušenou dužinu nejmladších lístků čajovníku pěstovaného na zastíněných polích.

 

Po 800 let zůstával matcha tajným a privilegovaným čajem japonské elity a až ve 21. století si začal nacházet cestu i mimo Východní Asii. V roce 2012 založil Petr Patočka společnost Kyosun, která pod značkou Matcha Tea dováží tento čaj v té nejvyšší BIO kvalitě, přímo z Japonska do Evropy. Jak značka rostla, rozšiřovalo se i portfolio produktů Matcha Tea. Nyní zahrnuje několik tříd čaje matcha, každou vhodnou pro jiný typ přípravy, matcha jako přísadu do vaření a pečení, nebo dokonce různé dobroty s příměsí čaje matcha – od shake nápojů, až po nízkosacharidovou tyčinku.

Objevte i vy kouzlo čaje, v jehož složení najdete značné množství vlákniny, vitaminů, minerálů, chlorofylu nebo třeba aminokyseliny L-theanin, která zahání úzkost a zlepšuje náladu. Zelený čaj matcha od značky Matcha Tea zaujme všechny, kteří chtějí být fit, potrpí si na vysokou kvalitu a touží po vnitřním klidu a harmonii nebo po dávce energie srovnatelné s tou získanou z kávy. Vyzkoušejte například oblíbený prášek Matcha Tea Harmony – balení obsahuje sáčky s přesně odměřenou porcí, kterou stačí vysypat do šejkru, zalít vodou a protřepat.

celý text skrýt text