Svatební líčení

Růžová

Velký test rtěnek: Které jsou opravdu neslíbatelné?

Perfektně nalíčené rty jsou základem svatebního make-upu. Na svatbě ale projde vaše rtěnka zatěžkávací zkouškou. Přečtěte si, které rtěnky jsou opravdu neslíbatelné a jak vaši rtěnku správně zafixovat. Inspirujte se v našem článku.

Filtr
Doporučeno

Buďte ve svůj svatební den neodolatelná! Vybrali jsme pro vás ty nejlepší přípravky pro svatební líčení, které nejen vypadají skvěle, ale také s vámi vydrží náročný svatební den. Jak si z nich vybrat a jak se nalíčit na svatbu?

  • Svatební líčení by mělo odolat horku, slzám i polibkům. Nejprve tedy použijte podkladovou bázi pod make-up, rtěnku a oční stíny. K líčení volte voděodolné dlouhotrvající přípravky a nezapomeňte výsledný make-up dobře zafixovat fixačním pudrem a fixátorem rtěnky.
  • Svatební make-up přizpůsobte stylu vaší svatby. Pro svatbu na zámku se více hodí jemné romantické líčení, na pláži zase budete vypadat skvěle v bronzových odstínech ladících s opálenou pletí.
  • Líčení pro nevěstu sjednoťte i s barvou svatby. Rtěnka, oční stíny i lak na nehty – to vše musí barevně ladit.
  • Make-up pro nevěstu musí dobře vypadat i na fotkách a focení vyžaduje výraznější líčení. Rozhodně to ale nepřežeňte! Vyhněte se tmavým kouřovým stínům i silným očním linkám.

Nakonec si nezapomeňte svatební líčení s předstihem vyzkoušet – nejenom výsledný vzhled, ale i jeho výdrž. Jen tak budete mít jistotu, že v den D bude všechno perfektní.

celý text skrýt text