Svatební líčení

Velký test rtěnek: Které jsou opravdu neslíbatelné?

Perfektně nalíčené rty jsou základem svatebního make-upu. Na svatbě ale projde vaše rtěnka zatěžkávací zkouškou. Přečtěte si, které rtěnky jsou opravdu neslíbatelné a jak vaši rtěnku správně zafixovat. Inspirujte se v našem článku.

celý text skrýt text

Otevřít filtr Sbalit filtr

Buďte ve svůj svatební den neodolatelná! Vybrali jsme pro vás ty nejlepší přípravky pro svatební líčení, které nejen vypadají skvěle, ale také s vámi vydrží náročný svatební den. Jak si z nich vybrat a jak se nalíčit na svatbu?

  • Svatební líčení by mělo odolat horku, slzám i polibkům. Nejprve tedy použijte podkladovou bázi pod make-up, rtěnku a oční stíny. K líčení volte voděodolné dlouhotrvající přípravky a nezapomeňte výsledný make-up dobře zafixovat fixačním pudrem a fixátorem rtěnky.
  • Svatební make-up přizpůsobte stylu vaší svatby. Pro svatbu na zámku se více hodí jemné romantické líčení, na pláži zase budete vypadat skvěle v bronzových odstínech ladících s opálenou pletí.
  • Líčení pro nevěstu sjednoťte i s barvou svatby. Rtěnka, oční stíny i lak na nehty – to vše musí barevně ladit.
  • Make-up pro nevěstu musí dobře vypadat i na fotkách a focení vyžaduje výraznější líčení. Rozhodně to ale nepřežeňte! Vyhněte se tmavým kouřovým stínům i silným očním linkám.

Nakonec si nezapomeňte svatební líčení s předstihem vyzkoušet – nejenom výsledný vzhled, ale i jeho výdrž. Jen tak budete mít jistotu, že v den D bude všechno perfektní.

celý text skrýt text