Artdeco Magic Fix

fixátor rtěnky

2×
Artdeco Magic Fix fixátor rtěnky
Artdeco Magic Fix fixátor rtěnky
5 ml
266

Kód: ART1855 | Více než 20 ks skladem
1
Večerní doručení Brno
Již zítra pondělí 26. 8. 2019
Osobní odběr
Již dnes
Artdeco Magic Fix
5 ml | 266

Popis produktu Artdeco Magic Fix

Artdeco Magic Fix je kouzelný pomocník, který ochrání jakoukoliv vaši rtěnku neviditelným štítem. Zabrání jejímu otiskávání na skleničky, šátky či límce košile a zajistí její dlouhotrvající výdrž.

Vlastnosti:

  • uzavírá barvu na rtech, zamezuje jejímu rozmazávání a obtiskávání
  • fixuje a zajišťuje celodenní výdrž všech typů rtěnek
  • činí rtěnku neslíbatelnou a voděodolnou
  • vyživuje a zklidňuje pleť rtů

Složení:

  • bergamotový olej – má květinovo-ovocné aroma a relaxační účinky
  • levandulový olej – má vyživují a zklidňující vlastnosti

Jak aplikovat:
Vykonturujte rty, naneste rtěnku a zlehka rty osušte kosmetickým ubrouskem. Aplikačním štětečkem poté naneste fixátor jedním tahem na horní ret a druhým tahem na ret dolní. Následně nechte s pootevřenými ústy zaschnout a nakonec si rty mírně navlhčete jazykem.
Pokud je použitá rtěnka hodně mastná, aplikaci zopakujte.

Vlastnosti

Barva
bezbarvý
Voděodolné
voděodolné

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.