Artdeco Magic Fix fixátor rtěnky

4×
Artdeco Magic Fix fixátor rtěnky
Artdeco Magic Fix fixátor rtěnky
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
337

Ušetříte 21%
5 ml
264

Kód: ART1855 | Skladem
1
Dárek pro vás
Poštovné zdarma získáte k objednávce Artdeco nad 450 Kč.
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Artdeco Magic Fix
Vlastnosti

Od teď zůstane vaše oblíbená rtěnka pouze tam, kam jste ji nanesla a už nikdy na okraji sklenice vašeho caffè latte. Fixátor rtěnky Artdeco Magic Fix je kouzelný pomocník, který ochrání vaše nalíčené rty neviditelným štítem. Zabrání otiskávání rtěnky na skleničky, šátky či límce košile a zajistí její dlouhotrvající výdrž.

Vlastnosti:

  • uzavírá barvu na rtech, zamezuje jejímu rozmazávání a obtiskávání
  • fixuje a zajišťuje celodenní výdrž všech typů rtěnek
  • činí rtěnku neslíbatelnou a voděodolnou
  • vyživuje a zklidňuje pleť rtů

Složení:

  • bergamotový olej – má květinovo-ovocné aroma a relaxační účinky
  • levandulový olej – má vyživují a zklidňující vlastnosti

Jak aplikovat:
Vykonturujte rty, naneste rtěnku a zlehka rty osušte kosmetickým ubrouskem. Aplikačním štětečkem poté naneste fixátor jedním tahem na horní ret a druhým tahem na ret dolní. Naneste jej i přes kontury rtů. Následně nechte s pootevřenými ústy zaschnout. Během aplikace můžete ucítit velmi jemné brnění. Fixátor Artdeco Magic Fix není vhodný pro vysoce krémové a lesklé rtěnky.

Vlastnosti

Odstín
transparentní
Efekt
voděodolný

Napsali jsme o Artdeco Magic Fix
Články

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.

Recenze Artdeco Magic Fix4