Smývatelné barvy na vlasy

Čekají vás důležité akce a chcete alespoň na pár týdnů zvýraznit barvu svých vlasů? Stačí vsadit na profesionální péči v podobě smývatelných barev na vlasy. Můžete tak sjednotit barvu vlasů a podtrhnout jejich přirozený tón nebo změnit odstín a vyzkoušet si něco zcela jiného.

Stejně dobře vám vymývací barva na vlasy může pomoci při zakrývání šedin a dobarvování odrostů. Při používání smývatelné barvy na vlasy se nemusíte bát neslušivého odstínu, kterého byste se dlouho zbavovali. Pigmenty těchto barev se z vlasů lehce vymývají, a tak můžete často experimentovat a objevovat nové a nové barevné odstíny a kombinace.

 

Připravte se na barvení vlasů:

Ani u smývatelných barev na vlasy nezapomínejte na případné alergické reakce na barvu. Postupujte vždy podle návodu a před samotným barvením vlasů aplikujte malé množství barvy nejlépe pokožku za uchem a vyčkejte ideálně 48 hodin. 

Nezapomínejte ani na praktické pomůcky, které vám mohou zjednodušit celé barvení vlasů: starý ručník nebo košili na zakrytí ramen, ochranné rukavice (pokud nejsou součástí balení) a jakýkoliv denní nebo hydratační krém na pokožku v okolí vlasů.

Nebojte se experimentovat a objevte kouzlo vymývacích barev na vlasy i vy. Zkuste třeba úžasné barvící masky Maria Nila s velkým množstvím barevných odstínů!

Jaké barvy na vlasy zrovna letí? To zjistíte v našem článku Trendy barvy na vlasy 2020!

celý text skrýt text

Máte vybráno

  • Vlasy
  • Barvy na vlasy
  • Smývatelné barvy na vlasy
Filtr
Nejprodávanější