Sprej na odrosty

Jak zakrýt odrosty? S korektory na vlasy!

Zakryjte nežádoucí odrosty a šediny okamžitě a bez zbytečného zatížení vlasů, třeba v období mezi návštěvami kadeřníka nebo před domácím barvením.

Sprej na odrosty dostupný v mnoha odstínech je spolehlivým pomocníkem k dočasnému zakrytí nedokonalostí vlasů, jeho intenzivní barevné pigmenty dokonale přilnou k vlasu a sprej rychle zasychá, čímž dojde k účinnému barvení odrostů bez nežádoucího lepivého pocitu. Navíc se korektor na vlasy jednoduše a přesně nanáší přímo na suché vlasy a vydrží až do prvního umytí šamponem.

Jak barvit odrosty?

  • Sprej nanášejte na čisté, suché a dobře rozčesané vlasy v oblasti pěšinky a kolem kontur obličeje.
  • Doporučujeme vždy přikrýt ramena starým ručníkem, aby nedošlo k ušpinění oblečení. U velmi intenzivních odstínů navíc můžete pěšinku přikrýt kapesníkem, abyste předešli zabarvení pokožky.
  • Lahvičku dobře protřepejte a nanášejte v malém množství na odrosty vlasů ve vzdálenosti asi 10 centimetrů.
  • Sprej na odrosty nechte chvíli zaschnout a pro přirozenější efekt vlasy nakonec lehce pročešte prsty.
  • Barva na odrosty ve spreji vám vydrží na mnoho použití a bude skvělým doplňkem k vaší oblíbené permanentní barvě.

Náš tip: O vlasy pečujte pouze s produkty na barvené vlasy, vaše barva tak vydrží mnohem déle zářivá a intenzivní.

Mějte svůj sprej na šediny a odrosty vždy po ruce a odrostlé vlasy už vás nepřekvapí nepřipravené. Vyberte si na Notino ty nejlepší spreje na odrosty v široké paletě barev od blond přes červenou až po černou a užívejte si dokonale sjednoceného odstínu bez nežádoucích přechodů až do dalšího barvení.

celý text skrýt text