Kallos Silver Reflex maska na vlasy neutralizující žluté tóny

10×
Kallos Silver Reflex maska na vlasy neutralizující žluté tóny
Kallos Silver Reflex maska na vlasy neutralizující žluté tóny
1000 ml
88

Kód: KAL03456 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Kallos Silver Reflex

Studený podtón blond vlasů vyžaduje extra péči. Maska na vlasy neutralizující žluté tóny Kallos Silver Reflex vám s tím pomůže a udrží barvu účesu stále perfektní, jako byste se právě vrátila od kadeřnice. Vše zvládnete z pohodlí domova za méně než 5 minut.

Během této doby minimalizuje nechtěné žluté tóny, které se na světlých vlasech objevují. Maska je navíc obohacena o keratin, díky kterému současně o vlasy pečuje, takže se můžete těšit nejen z trendy chladného podtónu, ale i jejich krásného lesku.

Vlastnosti:

  • neutralizuje žluté podtóny odbarvených či šedých vlasů
  • navrací vlasům zářivost a stříbrný podtón
  • studený podtón je výraznější s každou aplikací
  • vyživuje a hydratuje vlasy
  • posiluje a chrání suché vlasy, brání jejich lámání
  • obnovuje přirozenou strukturu vlasů
  • zanechává vlasy jemné na dotek a lesklé

Složení:

  • keratin – regeneruje a hydratuje vlasy

Jak aplikovat:
Nanášejte na umyté vlasy vysušené ručníkem a nechte působit 3–5 minut. Poté důkladně smyjte.

Důležitá upozornění:

Jen pro profesionální použití. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Zabraňte styku s očima.

Celý text

O značce Kallos

Značka Kallos nabízí cenově výhodné, zároveň však kvalitní produkty pro profesionální péči o vlasy, pleť a tělo a řadu dekorativní kosmetiky. Společnost, kterou v roce 1978 založil v Budapešti János Kallós, nabízí spolehlivost, citlivost v přístupu k zákazníkům a rozsáhlý sortiment, který pružně reaguje na požadavky trhu.

Inovativních produkty Kallos jsou vyvíjeny ve vlastních laboratořích za pomoci nejmodernějších technologií. Důraz je kladen na kvalitu základních surovin a účinných látek, stejně jako na design obalů. To vše vždy v souladu s aktuálními trendy.

Značka Kallos je aktuálně dostupná v 19 zemích světa a ve svém rodném Maďarsku patří již léta mezi lídry v oblasti vlasové kosmetiky. Z široké nabídky produktů Kallos si vybere skutečně každý.

Recenze Kallos Silver Reflex10