Rimmel Lash Accelerator Endless řasenka pro prodloužení řas

12×
Rimmel Lash Accelerator Endless řasenka pro prodloužení řas
Rimmel Lash Accelerator Endless řasenka pro prodloužení řas
odstín 001 Black 10 ml

Kód: RIM1523 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Rimmel Lash Accelerator Endless
Vlastnosti

Popis:
Jedinečná řasenka Rimmel Lash Accelerator Endless se postará o viditelné prodloužení vašich řas až o 99 %. Speciální úzký kartáček dokonale oddělí každou řasu. S jeho pomocí nanesete optimální množství hmoty i na ty nejkratší řasy. Obsahuje mimo jiné také speciální komplex s keratinem, který podporuje jejich růst. Řasenka Rimmel Lash Acceletor Endless opticky prodlouží vaše řasy a zároveň o ně báječně pečuje. Nevytváří hrudky a nedrolí se.

Účinky:

  • viditelně řasy prodlouží až o 99 %
  • dokonale řasy oddělí a pročeše
  • podporuje jejich růst
  • nedrolí se, nevytváří hrudky

Složení:

  • keratin - vyhlazuje a hydratuje

Jak aplikovat:
Naneste jemnými tahy pomocí speciálního kartáčku na řasy. Dle potřeby aplikujte více vrstev.

Vlastnosti

Odstín
černý
Typ řasenky
prodlužující

O značce Rimmel

Značka Rimmel byla založena v roce 1834 Eugenem Rimmelem v Londýně jako malá rodinná firma zabývající se především prodejem parfémů. Postupem času společnost rozšiřovala své portfolio o ústní vody, voňavé pomády, mýdla či koupelové esence až nakonec zaměřila svou pozornost na škálu výrobků pro oči a později na ostatní produkty dekorativní kosmetiky. Revolučním výrobkem, se kterým Rimmel přišel byla řasenka. Od roku 1949 patří dekorativní kosmetika Rimmel pod společnost Coty Inc.

Značka Rimmel je známá svou vysoce kvalitní dekorativní kosmetikou, která je snadno použitelná a cenově dostupná. V širokém sortimentu značky Rimmel si spokojeně vybere každá žena, která chce vypadat skvěle a přitažlivě nebo touží experimentovat s líčením.

Recenze Rimmel Lash Accelerator Endless12