Nepoddajné a krepaté vlasy

Trčí vám vlasy do všech směrů, jsou neustále zacuchané a vůbec nechtějí držet požadovaný tvar? Péče o nepoddajné vlasy má svá specifika, kterým je třeba věnovat pozornost. Především se vyhněte přílišnému tření vlasů ručníkem, vysoušení horkým vzduchem nebo častému barvení. Důležitý je také správný střih a používání speciální vlasové kosmetiky na nepoddajné a krepaté vlasy.

Na mytí vlasů používejte šampon na nepoddajné vlasy, který má uhlazující efekt, dodá vlasům jemnost a hebkost a zabrání jejich krepatění. Nezbytné je pro vás po umytí použití uhlazujícího kondicionéru nebo masky s obsahem lipidů a keratinu, které vlasy intenzivně vyživí a zjemní. Vaše krepaté vlasy se poté budou snadněji upravovat, budou uhlazenější a zářivě lesklé. Pro konečný styling vlasů použijte sprej, pěnu nebo tvarující balzám pro uhlazení vlasů.

Vyzkoušejte speciální přípravky na nepoddajné vlasy z naší široké nabídky. Nabízíme šampony, kondicionéry, masky i stylingové přípravky na tvrdé vlasy od předních značek Orofluido, Aésop, L'Oréal Professionnel, Kérastase a dalších za skvělé ceny!

celý text skrýt text

Máte vybráno

  • Kosmetika a doplňky
  • Vlasy
  • Uhlazení a narovnání vlasů

Otevřít filtr Sbalit filtr

Cenové rozpětí

Řazeno od nejprodávanějších Podle ceny

12 3 10

12 3 4 5 10 Zobrazit další