Přejít na hlavní obsah

Natura Bissé

Natura Bissé

Španělská značka luxusní pečující pleťové kosmetiky pro udržení mladistvě vypadající a zářivé pleti – to je Natura Bissé. V Natura Bissé věří, že každá pleť je jedinečná, a proto si žádá individuální péči. Produkty Natura Bissé jsou často používány v kosmetických salonech či wellness centrech, a proto byly v prestižní soutěži World Spa Awards™ opakovaně vyhlášeny nejlepší spa kosmetikou světa.

Kosmetiku Natura Bissé založili v roce 1979 manželé Ricardo Fisas a Gloria Vergés. Příběh značky se váže k Barceloně, kde si Ricardo Fisas všiml jemných rukou zaměstnanců továrny, kteří pracovali s aminokyselinami. A proto složení produktů Natura Bissé obohatil právě o aminokyseliny.

Postupem času značka vešla do povědomí velkého počtu celebrit a v očích veřejnosti se blýskla uvedením na trh exkluzivní řady pleťové péče s diamanty. Takže pokud chcete vědět, co nebo kdo stojí za mladistvým a zářivým vzhledem Beyoncé, Natura Bissé Diamond Life Infusion je odpověď.

Za zmínku a vyzkoušení jistě stojí zpevňující krém pro suchou pleť Natura Bissé Essential Shock Intense, který pleti dodá viditelně omlazený vzhled a intenzivní dávku výživy a hydratace. O expresní mini lifting obličeje a nádherné projasnění pleti se postarají ampule pro vyhlazení pleti Natura Bissé Diamond Age-Defying Diamond Instant Glow.

Intenzivní regenerační krém Natura Bissé Diamond Extreme dodá vysušené pleti intenzivní hydrataci a sníží viditelnost jemných vrásek a linek a o prodloužení mladistvého vzhledu vaší pleti se postará pleťový krém Natura Bissé Diamond Cocoon.

celý text skrýt text