GilletteVenus Extra Smooth náhradní břity

12×
Gillette Venus Extra Smooth náhradní břity
Gillette Venus Extra Smooth náhradní břity
Akce
Doprava zdarma
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
450

Ušetříte 7%
4 ks
418

Skladem | Kód: GIL0081
1
Dárek pro vás
K nákupu vybraných značek máte od nás dopravu zdarma.
Večerní doručení Ostrava
Již dnes
Osobní odběr
středa 8. 12. 2021

Toužíte po božsky hladké pokožce bez nežádoucích chloupků? Náhradní břity Gillette Venus Extra Smooth zajistí extra hladké oholení s perfektním výsledkem. Každý břit má pět ostrých čepelí, které se přizpůsobí každé křivce a zachytí jakýkoliv chloupek těsně u kořínku – díky tomu si můžete déle užívat pocitu hladké kůže.

Flexibilní, zaoblená hlavice se dostane i na těžko dostupná místa. Zvlhčující proužky kolem čepelí navíc zajistí dokonalé klouzání břitu po pokožce během holení a zanechají ji hydratovanou a jemnou.

Vlastnosti:

  • náhradní břity s 5 čepelemi pro perfektně hladkou pokožku
  • pro precizní a déletrvající oholení
  • zvlhčující proužek kolem holicích čepelí pro snazší manipulaci
  • pro všechny druhy holicích strojků Venus (kromě Simply Venus)

Jak používat:
Používejte k holení pokožky v kombinaci s rukojetí holicího strojku. Pro lepší výsledky doplňte krémem či pěnou na holení. Pokud jsou čepele tupé, vyměňte břit za nový.

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

„Pro muže to nejlepší“ říká značka Gillette už více než 100 let. Tím se řídil i sám zakladatel King C. Gillette, když v roce 1900 přišel s revolučním prototypem jednorázových břitů. Od té doby jsou holicí strojky Gillette stále zdokonalovány tak, aby vám přinášeli skutečně to nejlepší.

V roce 1998 byl představen Gillette Mach 3, první strojek s technologií 3 břitů zajišťujících ještě důkladnější oholení. A postupně začala značka nabízet také řadu Gillette Venus, holicí strojky a kosmetiku pro něžné pohlaví. Dámské strojky Gillette zajistí neméně dokonalé oholení pokožky a na výběr je řada různých typů a designů pro maximální spokojenost každé ženy.

Ať už z širokého výběru zvolíte kterýkoliv holicí strojek Gillette, vždy se dokonale přizpůsobí konturám obličeje nebo linii těla. Získejte dokonalé oholení s nejpokročilejšími holicími strojky na světě a mějte svůj styl pod kontrolou.