GilletteVenus ComfortGlide Breeze náhradní břity

17×
Gillette Venus ComfortGlide Breeze náhradní břity
Gillette Venus ComfortGlide Breeze náhradní břity
4 ks

Kód: GIL1635 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Plážovou tašku, skleněnou láhev na vodu nebo shopper bag si zdarma vyberete v košíku k nákupu čehokoliv nad 1 200 Kč.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis Gillette Venus ComfortGlide Breeze

Toužíte po božsky hladkém oholení s jemnou péčí v jednom kroku? Náhradní břity Gillette Venus ComfortGlide Breeze kombinují 3 ostré čepele pro zachycení i těch nejjemnějších chloupků a zvláčňující gelové polštářky s tělovým máslem, díky kterým nemusíte používat gel nebo pěnu na holení.

Pohyblivé polštářky po doteku s vlhkou pokožkou jemně pění a usnadňují klouzání břitu po pokožce. Navíc se snadno přizpůsobí všem křivkám vašeho těla. Dokonalý zážitek z oholení umocňuje jemná vůně frézií, která se uvolňuje s každým tahem.

Vlastnosti:

  • 3 ostré čepele pro dokonale oholenou pokožku
  • integrované gelové polštářky po spojení s vodou pění a usnadňují holení
  • není nutné použití gelu na holení
  • s jemnou květinovou vůní
  • kompatibilní se všemi holicími strojky Venus (kromě Simply Venus)

Jak používat:
Navlhčete pokožku vodou a dlouhými tahy oholte. Při neuspokojivém holicím výsledku vyměňte břit za nový.

O značce Gillette

„Pro muže to nejlepší“ říká značka Gillette už více než 100 let. Tím se řídil i sám zakladatel King C. Gillette, když v roce 1900 přišel s revolučním prototypem jednorázových břitů. Od té doby jsou holicí strojky Gillette stále zdokonalovány tak, aby vám přinášeli skutečně to nejlepší.

V roce 1998 byl představen Gillette Mach 3, první strojek s technologií 3 břitů zajišťujících ještě důkladnější oholení. A postupně začala značka nabízet také řadu Gillette Venus, holicí strojky a kosmetiku pro něžné pohlaví. Dámské strojky Gillette zajistí neméně dokonalé oholení pokožky a na výběr je řada různých typů a designů pro maximální spokojenost každé ženy.

Ať už z širokého výběru zvolíte kterýkoliv holicí strojek Gillette, vždy se dokonale přizpůsobí konturám obličeje nebo linii těla. Získejte dokonalé oholení s nejpokročilejšími holicími strojky na světě a mějte svůj styl pod kontrolou.

Recenze Gillette Venus ComfortGlide Breeze17