Gillette Venus ComfortGlide Spa Breeze náhradní hlavice

Gillette Venus ComfortGlide Spa Breeze náhradní hlavice
Gillette Venus ComfortGlide Spa Breeze náhradní hlavice
4 ks
319

Kód: GIL02772 | 1 ks skladem
1
U Vás poštou
pondělí 2. 8. 2021
Osobní odběr
Již zítra sobota 31. 7. 2021

Popis Gillette Venus ComfortGlide Spa Breeze

Holení se od teď pro vás stane zábavou, žádnou otravnou nutností. Unikátní náhradní hlavice Gillette Venus ComfortGlide Spa Breeze jsou opatřeny pružnými gelovými polštářky, které po kontaktu s vodou uvolňují tělové máslo s vůní bílého čaje.

Díky tomu břity snadnou kloužou po pokožce a nedochází k jejímu podráždění. Hlavici stačí pouze navlhčit a rovnou můžete používat. Po holení zůstane pokožka dokonale hladká na dotek, hydratovaná a vláčná.

Vlastnosti:

  • 3 čepele zajišťující pohodlné hladké oholení
  • pružné gelové polštářky napuštěné tělovým máslem usnadňují skluz
  • chrání pokožku před dehydratací a podrážděním
  • výkyvná hlava se dokonale přizpůsobí každým křivkám
  • provoní pokožku svěžestí bílého čaje
  • kompatibilní se všemi rukojeťmi holicího strojku Venus, kromě Simply Venus

Jak používat:
Náhradní hlavici nasaďte na strojek dle návodu. Pro holení stačí hlavici navlhčit vodou. Holicí hlavici vyměňte za novou, jakmile se opotřebují nebo otupí břity.

O značce Gillette

„Pro muže to nejlepší“ říká značka Gillette už více než 100 let. Tím se řídil i sám zakladatel King C. Gillette, když v roce 1900 přišel s revolučním prototypem jednorázových břitů. Od té doby jsou holicí strojky Gillette stále zdokonalovány tak, aby vám přinášeli skutečně to nejlepší.

V roce 1998 byl představen Gillette Mach 3, první strojek s technologií 3 břitů zajišťujících ještě důkladnější oholení. A postupně začala značka nabízet také řadu Gillette Venus, holicí strojky a kosmetiku pro něžné pohlaví. Dámské strojky Gillette zajistí neméně dokonalé oholení pokožky a na výběr je řada různých typů a designů pro maximální spokojenost každé ženy.

Ať už z širokého výběru zvolíte kterýkoliv holicí strojek Gillette, vždy se dokonale přizpůsobí konturám obličeje nebo linii těla. Získejte dokonalé oholení s nejpokročilejšími holicími strojky na světě a mějte svůj styl pod kontrolou.

Recenze Gillette Venus ComfortGlide Spa Breeze