Přejít na hlavní obsah
Matcha Tea Imperial BIO matcha prášek
Matcha Tea Imperial BIO matcha prášek
Matcha Tea Imperial BIO matcha prášek
Matcha Tea Imperial BIO matcha prášek
Matcha Tea Imperial BIO matcha prášek
Neobsahuje žádné ingredience živočišného původu.
Vegan
Produkt má certifikaci o bio kvalitě.
Bio
Formaprášek
Alergenyneobsahuje alergeny
Alergeny – obsahuje stopyneobsahuje stopy alergenů
Specifika a omezeníbio

Bio Matcha Tea Imperial je vysoce kvalitní japonský čaj matcha. Představuje mezičlánek mezi Harmony a Premium, má jemnější chuť a bohatší pěnu než Harmony, ale současně výraznější chuť než Premium.

Jemně mleté čajové lístky se zalijí vodou a protřepou. Tímto způsobem vypijeme v podstatě celý zelený čajový lístek a díky tomu může naše tělo z čaje matcha získat maximum prospěšných látek: velké množství antioxidantů, aminokyselin a asi 10krát více nutričních hodnot než z běžného zeleného čaje.
V matcha také najdeme teofylin, čajovou verzi kofeinu, který se uvolňuje postupně v průběhu 3-6 hodin a je pro tělo prospěšnější alternativou než káva. Teofylin také zlepšuje soustředění a zároveň snižuje fyzický a psychický stres. Mezi oblíbené benefity čaje matcha patří jeho schopnost urychlit proces spalování tuků až o 40 %.

Doporučené dávkování:
Doporučená denní dávka pro dospělého člověka je 4-6 gramů. Těhotné, kojící a děti přibližně 2 gramy denně.

Způsob přípravy:
Imperial se doporučuje připravovat v šejkru nebo jiné uzavíratelné lahvi. Obsah sáčku (2 gramy) nasypte do láhve nebo šejkru. Přidejte studenou nebo horkou vodu o teplotě do 70 °C a dobře protřepejte. Můžete přidat ovocnou šťávu, kvalitní sirup, různé druhy koření, med nebo zázvor, případně můžete zkusit rozmíchat matchu ve 100% džusu, mléce nebo veganské alternativě mléka.

Upozornění:
Bio Matcha čaj se nedoporučuje pít na lačný žaludek. Jedná se o velmi silný čaj a na prázdný žaludek může způsobit nevolnost.

Způsob přípravy/užití (dávkování):

  • Počet sáčků: 1
  • Toto množství rozmíchejte ve vodě o objemu 300 ml.

Matcha TeaImperial BIO matcha prášek

399
Výhodněji o 10%
25x2 g
359

Skladem | 718,00 / 100 g, vč. DPH | Kód: MTT01837
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes