Přejít na hlavní obsah

Long 4 Lashes

O značce Long 4 Lashes

Kosmetiku, která se opírá o nejmodernější vědecké výzkumy, využívá pokročilé technologie a pomůže vám dosáhnout bezchybných řas, obočí, vlasů a pleti, přináší polská značka Long 4 Lashes. Jejím cílem je zajistit okamžité a nepřehlédnutelné výsledky. Už za 21 dní si například můžete užívat přirozeně posílené řasy, když budete pravidelně používat ikonické a po celém světě renomované sérum Long 4 Lashes Serum Do Rzęs.

 

Husté vlasy, krásná pleť, či dlouhé řasy – toho všeho dosáhnete s produkty Long 4 Lashes. Může se vám to zdát jako kouzlo, ve skutečnosti je však vysoká účinnost produktů výsledkem dlouholetého výzkumu a 40 let zkušeností s kosmetickou výrobou. Rodinná firma Oceanic, která stojí za vývojem a výrobou produktů Long 4 Lashes, využívá jen ty nejkvalitnější složky, v mnohých případech rostlinného původu, a svou kosmetiku vždy testuje pod dohledem dermatologů, alergologů a u oční kosmetiky rovněž oftalmologů.

Celosvětový úspěch kultovního produktu, kterým je sérum na řasy Long 4 Lashes Fx5, připravil cestu pro mnohé nové kategorie kosmetiky Long 4 Lashes. Sérum urychlující růst řas tak doplnily krémy a péče z řady Lift 4 Skin, šampony a kondicionéry z kolekce Long 4 Hair a laky na nehty z řady Long 4 Nails. V portfoliu značky díky tomu najdete i vše potřebné pro řešení problému padajících vlasů či třepících se nehtů. A nenechte si ujít ani kategorii dekorativní kosmetiky – řasenka Long 4 Lashes Mascara vaše řasy prodlouží, natočí a dodá jim objem.

celý text skrýt text