Levandulová voda

Levandulová voda
Cenové rozpětí

Objevte úžasné účinky levandulové vody

Už jen samotná vůně levandule má příznivý vliv na naši mysl. Levandulová voda toho ale umí ještě více a stane se vaším všestranným pomocníkem pro péči o pleť, vlasy i celé tělo!

Levandulová voda: použití

  • Můžete ji nastříkat na obličej či tělo pro osvěžení během dne i hydrataci.
  • Aplikujte ji na zacuchané vlasy a usnadněte tak jejich rozčesávání.
  • Při spálení pokožky na slunci ji nastříkejte na postižené místo pro zklidnění.
  • Hodí se i na odličování. Stačí nalít malé množství levandulové vody na odličovací tamponek a setřít s ním zbytky make-upu.
  • Naneste pár kapek levandulové vody k vlasové pokožce a dopřejte si jemnou voňavou masáž hlavy.

Levandulová voda na pleť

Levandulová pleťová voda rozzáří unavenou pleť, tonizuje ji a důkladně vyčistí. Je to skvělá prevence proti akné i neocenitelný pomocník pro zklidnění a ochlazení pokožky po opalování. Můžete ji použít také na obklady očí nebo citlivých míst pokožky.

Levandulová voda na vlasy

Levandule je vhodná pro všechny typy vlasů. Nádherně je provoní a dodá jim zdravý lesk. A poradí si také s lupy. Na suché a polámané vlasy bez lesku si nachystejte vlasový zábal z levandulové vody, banánu, ricinového a kokosového oleje. Po 90 minut vlasy opláchněte a umyjte šamponem.

Levandulová voda na akné

Levandulová voda je na akné ideální volba. Používejte ji pravidelně na vyčištěnou a odlíčenou pleť. Odličovací tampon namočte do levandulové vody a neoplachujte. Projevy akné se zmírní a stav pleti se celkově zlepší. Na silné akné se doporučuje používat levandulovou vodu ve spreji v průběhu celého dne.

Milujeme levanduli! A proto u nás najdete stovky voňavých produktů od levandulové vody přes levandulový olej až po levandulové parfémy. Stačí si vybrat.

celý text skrýt text