Odličovací tampony

Vyberte si kvalitní bavlněné odličovací tampony a dopřejte své pleti jemné odlíčení! Ať už jste si ráno vytvořila dokonalý make-up, nebo jste si užívala den bez nalíčení, nečistoty, kožní šupinky a prachové částice, které se na pleti za celý den nasbíraly, musí večer pryč, aby se pleť mohla opět nadechnout.

 

V široké nabídce na notino.cz najdete například kulaté vatové tampony pro odlíčení očí a rtů i větší oválné tampony, které hravě odstraní make-up z tváře. Nezapomeňte také vyzkoušet hluboce čistící peelingové tampony nebo vlhčené odličovací tampony perfektní třeba na cesty.

Jak se správně odlíčit?

Dodržujte správný postup odlíčení a zabraňte tak tvorbě nepříjemných pupínků a podráždění, ale také předčasnému stárnutí pokožky:

  • Micelární vodu, odličovací mléko či vhodný pleťový olej naneste na vodou navlhčený vatový tampon nebo vyzkoušejte vlhčené odličovací tampony s obsahem zklidňujících látek, které pokožku šetrně čistí i vyživují.
  • Pro odlíčení očí a řas volte produkty, které jsou přímo určeny na odličování očí. Odličovací tampon přidržte na oku po dobu několika vteřin, a poté make-up jemně stírejte od středu oka směrem ven. Nikdy netlačte!
  • Při odličování pleti postupuje jemnými krouživými pohyby směrem dolů, od čela po bradu, vždy ze středu obličeje směrem ven.
  • Rty odličujte od středu směrem ke koutkům.
  • Kosmetické tampony během čistění pleti měňte, dokud poslední použitý tampon nebude zcela čistý.
  • Nezapomeňte, že čistění pleti je třeba provádět nejen večer, ale i ráno.

Vyberte si kvalitní bavlněné odličovací tampony a dopřejte pleti jemnost, aby mohla zářit! Veškeré zboží z naší online drogerie vám doručíme až k vám domů.

celý text skrýt text