Kadidlo

Kadidlo je vonná pryskyřice ze stromu „Boswellia“, která při spalování uvolňuje svoje typické aroma. Mnoho kultur ho již po staletí využívá při náboženských a meditačních obřadech. Kromě pozitivního vlivu na mysl má kadidlo také dezinfekční, antibakteriální a hojivé účinky. 

 

Jak vykuřovat kadidlem?

K vykuřování kadidlem je třeba mít nachystanou kadidelnici, kleštičky, rychlozápalné uhlíky (nazývané též samozápalné uhlíky) a sirky či zapalovač. Dno kadidelnice můžete zasypat asi 1 cm silnou vrstvou písku nebo himalájské soli. Rychlozápalný uhlík uchopte kleštičkami a zespodu zapalte. Rozehřívejte jej asi 20 sekund, dokud uhlík nepřestane jiskřit, a poté jej položte do kadidelnice. Po další minutě zasypte uhlík kadidlem. Ze začátku se doporučují malé dávky, které s postupem času můžete zvyšovat podle toho, jak vám to bude příjemné.

Objevte skvělé vlastnosti kadidla i vy! Na notino.cz najdete ty nejkvalitnější kadidla Al Haramain z exotické Dubaje. Pokud neholdujete klasickému vykuřování kadidlem, můžete vyzkoušet příjemnější alternativu v podobě vonných tyčinek.

celý text skrýt text

Nejprodávanější