Vonné tyčinky

Provoňte svůj domov nebo kancelář svojí oblíbenou vůní a užijte si oddech od každodenního stresu. Vonné tyčinky vytvoří příjemnou atmosféru, pozitivně působí na lidskou psychiku a slouží i jako moderní doplněk každého interiéru. Vyberte si luxusní vonné tyčinky Smells like Spells nebo Ashleigh & Burwood London!

 

Účinky vonných tyčinek

Vonné tyčinky využijete při aromaterapii, která pomocí vůní bojuje se stresem i únavou. A navíc působí dezinfekčně. Na notino.cz najdete vůně, které podpoří soustředění, navodí romantickou atmosféru nebo vyvolají pocit bezpečného domova. Po kterých sáhnete vy?

Snadné použití vonných tyčinek

Špičku vonné tyčinky zapalte a sfoukněte plamen a nechte ji doutnat. Umístěte ji na pevný povrch do držáku na vonné tyčinky. Dejte pozor na průvan v místnosti, neposedné děti nebo domácí zvířata, která by mohla tyčinku shodit.

Podpořte účinky přírodních vonných tyčinek do bytu dokonalým prostředím k relaxaci. Zapalte spolu s tyčinkou i svíčku, opřete se o polštář, přikryjte se hebkou dekou, uvařte si čaj a dočtěte rozečtenou knížku. Užijte si zkrátka chvilku jen sami pro sebe.

celý text skrýt text

Nejprodávanější