Přejít na hlavní obsah

K18

O značce K18

Zažijte revoluci v péči o vlasy a odvraťte jejich dlouholeté poškození během neuvěřitelných 4 minut. Americká značka vlasové kosmetiky K18 Biomimetic Hairscience přichází na trh s průlomovou molekulou K18Peptide™, která pomáhá opětovně propojit keratinové řetězce vlasových vláken, obnovuje disulfidové vazby a navrací tak vlasům jejich ztracený zdravý vzhled. Produkty K18 poškození vlasů pouze nezakrývají ale opravují vlasy zevnitř.

 

Značku K18 založili koncem roku 2020 manželé Britta Cox a Suveen Sahiba. Složení produktů v sobě spojuje biotechnologie a vlasovou péči a je výsledkem dlouholetého výzkumu, působí na hlubší úrovni a molekulárně mění a opravuje přerušené polypeptidové řetězce. Tím vlasy zpevňuje a zanechává hebké, hladké a pružné. Stačí pouhé 4 minuty, abyste dosáhli zdravě vypadajících vlasů. Po pouhém jednom ošetření v salonu se vlasům vrátí 91 % původní síly a 94 % původní pružnosti. 

Za zmínku i vyzkoušení stojí oblíbená bezoplachová vlasová péče K18 Leave-in Molecular Hair Mask, která pomůže zvrátit za pouhé 4 minuty poškození vlasů způsobené barvením, zesvětlováním nebo tepelným stylingem. Obnovující sprej na vlasy K18 Professional Molecular Repair Hair Mist pomáhá opravit porušená vlasová vlákna a zanechá vlasy pružné a posílené. Protože každý si zaslouží zdravé vlasy. A protože značka věří, že trendy jsou jen dočasné a poškození vlasů také.

celý text skrýt text