Přejít na hlavní obsah

Elizavecca

O značce Elizavecca

Hravá korejská kosmetika Elizavecca si zakládá na přírodních ingrediencích a moderních výrobních technologiích. Pyšní se nabídkou produktů, které mají schopnost pronikat do hlubokých vrstev pleti a působit tak na buněčné úrovni. Tato K-beauty značka se zároveň zaměřuje i na netoxické recyklovatelné a zároveň roztomilé obaly.

 

Značka Elizavecca byla založena v roce 2011, avšak její mateřská společnost MIZ Trade Inc. stojí v čele vývoje přírodních produktů péče o pleť s využitím moderních výrobních technologií již od roku 1986. Elizavecca je známá svými roztomilými a hravými obaly s obrázkem prasátka. Ať už máte problematickou, citlivou, mastnou nebo suchou pleť, u této neuvěřitelně roztomilé kosmetické značky jistě najdete ten správný produkt přesně na míru potřebám vaší pleti.

Vyzkoušejte kolagenovou masku Elizavecca Green Piggy Collagen Jella Pack, která se stala celosvětovým bestsellerem nebo kolagenovou masku na vlasy Elizavecca Cer-100 Collagen Ceramide Coating Protein Treatment. Hloubkově čisticí pleťová maska Elizavecca Milky Piggy Carbonated Bubble Clay Mask vykouzlí z vaší kosmetické rutiny rituál, na který se budete těšit.

celý text skrýt text