Přejít na hlavní obsah

Christophe Robin

Christophe Robin

Když se plně rozvine potenciál vlasů, začnou se dít kouzelné věci. A právě proto je cílem francouzské značky Christophe Robin odkrýt ve vlasech každého typu to nejlepší, co v nich je. Příjemné textury a smysly hýčkající vůně produktů této značky povyšují každodenní péči o vlasy na neopakovatelný zážitek. Christophe Robin, to je ztělesnění pařížského luxusu a vlasová kosmetika zaručující okamžité ale i dlouhotrvající výsledky.

 

Užívat si život v celém spektru barev si díky schopnostem kadeřníka a koloristy Christopha Robina mohly jako první přední světové modelky, kterým v průběhu 90. let barvil vlasy v rámci nespočtu kampaní či módních přehlídek. V roce 1999 pak oficiálně vznikla značka Christophe Robin a začaly se prodávat první produkty vlasové péče – ikonická regenerační maska s opuncií spatřila světlo světa v roce 2012. Celosvětovým bestsellerem se pak v roce 2013 stal čisticí peeling Christophe Robin Scrub with Sea Salt, který obnovuje rovnováhu citlivé pokožky hlavy.

Vyzkoušejte i vy luxusní vlasovou kosmetiku s vysoce koncentrovaným a zároveň šetrným složením. Jakýkoli šampon Christophe Robin se například postará o dokonalé umytí vašich vlasů, aniž by způsobil blednutí barvy. Nenechte si ujít ani populární exfoliační šampon Christophe Robin Scalp Scrub with Sea Salt. A ti, kdo hledají šetrnější alternativu k permanentní barvě na vlasy, si určitě oblíbí tónovací gel Christophe Robin Temporary Color Gel, který nechá zmizet vaše šediny, ale přitom ho můžete postupně vymýt.

celý text skrýt text