Biotherm Deo Pure

antiperspirant

2×
Biotherm Deo Pure antiperspirant
555

Ušetříte 29%
75 ml
395

Kód: BIO0154 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Biotherm Deo Pure
75 ml | 395

Popis kosmetiky Biotherm Deo Pure

Popis:
Biotherm Deo Pure kuličkový antiperspirant s dlouhodobým účinkem proti pocení. Jeho účinnost vydrží až 48 hodin díky Tri - Activ minerálnímu komplexu. Okamžitě dodává svěží a čistý pocit. Neobsahuje alkohol a má uklidňující a tišící účinky.
Antiperspirant Biotherm Deo Pure je vhodné použit i po depilaci podpaží. Minimalizuje riziko alergie nebo kožních potíží. Po nanesení rychle penetruje a nezanechává skvrny.

Účinky:

  • dlouhodobý účinek po 48 hodin
  • dodává svěžest a čistý pocit
  • má uklidňující účinky
  • minimalizuje riziko alergie nebo kožních potíží
  • nezanechává skvrny

Složení:

  • Tri - Activ minerální komplex

Typ pokožky:
Vhodné pro všechny typy pokožky, i pro citlivou.

Jak aplikovat:
Naneste dle potřeby několikrát za den do podpaží. Po použití nechte minutu zaschnout a pak oblečte oděv.

Vlastnosti

Druh balení
deo roll-on
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Biotherm

Biotherm představuje harmonické souznění člověka s přírodou. Ponořte se do vodního světa této jedinečné kosmetiky.

Značka Biotherm je inspirována silou termálních pramenů, minerálů a dalších bioaktivních látek. Jedinečné složení jejích produktů čerpá energii zejména z vody jako přírodního živlu, který stál na samém počátku života.

O účincích přírodního pramene v Pyrenejích se vědělo celá staletí. Někteří věřili, že se jedná o pramen věčného mládí. V 50. letech minulého století však byla zpozorována na povrchu tohoto pramene zvláštní látka, jejíž mimořádné vlastnosti prokázal i následný výzkum Dr. Jose Julliena. Ten spojil své poznatky se zkušenostmi kosmetičky Janine Marissal a společně položili základy značky Biotherm.

Voda je díky své jedinečné biologické charakteristice v optimální souhře s pokožkou člověka, a tím má schopnost ji výjimečným způsobem regenerovat a chránit. Dnes Biotherm reprezentuje jednu z nejkvalitnějších péčí o pleť a pokožku, stejně jako svěží a okouzlující vůně s přírodními akcenty. Otestujte sílu vody i vy.