Přejít na hlavní obsah

Tutoriál: Extravagantní silvestrovské líčení s výraznými linkami

20. 12. 2023

Iva Davies

Čtení na 2 minuty

Těšíte se, až řeknete sbohem starému roku? Tak proč se nerozloučit v dokonale odvážném make-upu! Třpytivé oční stíny a extravagantní linka je přesně to, co chcete. V tomhle líčení na Silvestra budete za hvězdy večírku.

Sice to bude chtít trochu cviku, ale ta snaha za to určitě stojí. Takže si naplánujte dostatek času a klid a jdeme na silvestrovský make-up! 

Jak na silvestrovský make-up: 

Připravte si dokonale pleť. Sjednoťte ji make-upem nebo tónovacím krémem, případné nedostatky zakryjte korektorem a vše zafixujte pudrem.   

  1. Obočí zafixujte řasenkou Essence FIX IT LIKE A BOSS. Celou noc zůstane v tom tvaru, který si přejete. 
  2. Oční víčka sjednoťte světlým stínem z paletky NOBEA Day-to-Day Naturally Nude Eyeshadow Palette. Hnědým stínem zvýrazněte záhyb oka a spodní víčko. 
  3. Černou kajalovou tužkou na oči Max Factor Kohl Kajal Liner nakreslete kousek pod obočí linku od vnitřního koutku směrem ven. Rozestínujte ji štětcem do ztracena. 
  4. Linku obtáhněte tmavě hnědým stínem z paletky NOBEA Day-to-Day Naturally Nude Eyeshadow Palette a rozestínujte. Tím samým stínem zvýrazněte vnější spodní koutek. 
  5. Tekutým očním stínem NYX Professional Makeup Ultimate Glow Shots vybarvěte pohyblivé víčko. 
  6. Tekutou oční linkou Rimmel Glam' Eyes si nad horní řasy narýsujte ostrou oční linku, kterou protáhněte ven směrem k obočí. 
  7. Řasy začerněte řasenkou Max Factor 2000 Calorie. Lépe se vám pak budou lepit umělé řasy. 
  8. Pro extra výrazné řasy si nalepte umělé řasy Catrice Faked. Použijte lepidlo na řasy Ardell Duo. Pokud jsou na vaše oko moc dlouhé, zastřihněte je na potřebnou délku. 
  9. Ani na rty nesmíme zapomenout! Vyplňte je rtěnkou Max Factor Colour Elixir 24HR Moisture v odstínu Nude Rose. 

Na silvestrovský look s výraznými linkami potřebujete

Teď už stačí doladit vlasy a outfit a vyrazit na večírek. Ale nezapomeňte se ještě podívat na naše video, ať zvládnete líčení na Silvestra na jedničku!